Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ramiajame vandenyne. Peleliu ir Okinava 1944-1945. Amerikiečių jūrų pėstininko atsiminimai

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ramiajame vandenyne. Peleliu ir Okinava 1944-1945. Amerikiečių jūrų pėstininko atsiminimai" aprašymas

Jungtinių Valstijų 1-osios jūrų pėstininkų divizijos kario atsiminimuose atsiskleidžia nepagražintas ir autentiškas grumtynių su japonais Ramiojo vandenyno salose Antrojo pasaulinio karo metais vaizdas. Autorius, po karo ilgametis Montevalo universiteto (Alabamos valst.) biologijos profesorius, tarsi leidžia skaitytojui pačiam pabūti kautynių sukūryje, puikiai perteikia savo išgyvenimus, išsiskiria pastabumu bei dėmesiu smulkmenoms, sukrečiamai ir įtaigiai parodo nužmoginantį bei luošinantį karo poveikį. Atsiminimai paremti dienoraščiu, kurį autorius rašė su savimi nešiotos Biblijos paraštėse. Kritikų ši knyga laikoma kone pačiais geriausiais atsiminimais apie Ramiajame vandenyne siautusius mūšius su japonais.


  • Autorius: Eugene B. Sledge
  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099511931

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ramiajame vandenyne. Peleliu ir Okinava 1944-1945. Amerikiečių jūrų pėstininko atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Eugene B. Sledge pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ramiajame vandenyne. Peleliu ir Okinava 1944-1945. Amerikiečių jūrų pėstininko atsiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ramiajame vandenyne. Peleliu ir Okinava 1944-1945. Amerikiečių jūrų pėstininko atsiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ramiajame vandenyne. Peleliu ir Okinava 1944-1945. Amerikiečių jūrų pėstininko atsiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ramiajame vandenyne. Peleliu ir Okinava 1944-1945. Amerikiečių jūrų pėstininko atsiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eugene B. Sledge tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ramiajame vandenyne. Peleliu ir Okinava 1944-1945. Amerikiečių jūrų pėstininko atsiminimai" perkama kartu