AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ramiu žingsniu į laimę

Kaina: 6,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 6.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ramiu žingsniu į laimę" aprašymas

Ar pagalvojate kartais, kad vertėtų neimti per daug visko į galvą? Nesijaudinti dėl smulkmenų? Atsikratyti įkyrių minčių? Jums gali padėti sąmoningas dėmesingumas! Laikydamiesi svarbiausių jo principų, išmoksite valdyti savo mintis, suvokti ir priimti dalykus be išankstinių nuostatų bei vertinimų, rasite, kur nuleisti sielos inkarą, kad atstatytumėte vidinę pusiausvyrą.

Šioje knygoje "Ramiu žingsniu į laimę" rasite įvairiausių idėjų, meditacijų, pratimų kūnui ir sielai, taip pat įkvepiančių citatų, apmąstymui skirtų tekstų ir daugybę patarimų įvairiems gyvenimo atvejams. Kvėpuokite, lėtinkite tempą, išmokite įvairių nusiraminimo būdų, ieškokite naujų kelių į laimę ir sielos ramybę.

Atsipalaidavimo ir kūrybos valandėlėms skirta nemažai receptų bei įvairiausių kūrybinių, gamybinių užduočių ir idėjų, kuriomis praturtinsite savo laisvalaikį. Taip žingsnis po žingsnio kiekvieną dieną pamažu artėsite į savo tikslą. Visiškai neskubėdami ir su malonumu.

Vertė Viltenė BaltušytėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ramiu žingsniu į laimę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Melanie Krotz pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ramiu žingsniu į laimę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ramiu žingsniu į laimę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ramiu žingsniu į laimę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ramiu žingsniu į laimę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Melanie Krotz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ramiu žingsniu į laimę" perkama kartu