0

Ramunės ir edelveisai

2.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-10-07 zinutė

Kas neskaitė, daug prarado. Tai ir jausmai, ir tragiškas likimas. Nuostabu.

Informacija

Ramunės ir edelveisai

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 12x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9789955540274

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ramunės ir edelveisai" aprašymas
Jonas Plankis- Snaigė - mūsų poezijoje iki šiol nežinomas autorius. Dar 1940 metais išleistas kuklus tomelis " Gėlės ant sniego " Jaunas literatas ir kunigas, paskirtas į Maironio tėvoniją- Betygalos parapiją, pasiryžęs tęsti patriotines tradicijas, nebe užilgo turi praeiti visus pragaro ratus, priverčiamas palikti Tėvynę. Svarbiausia poetas grįžo - nepaklydo .
2011-10-07

Kas neskaitė, daug prarado. Tai ir jausmai, ir tragiškas likimas. Nuostabu.

Parašykite atsiliepimą apie "Ramunės ir edelveisai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ramunės ir edelveisai, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Plankis - Snaigė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Plankis - Snaigė su knyga Ramunės ir edelveisai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ramunės ir edelveisai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Plankis - Snaigė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ramunės ir edelveisai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ramunės ir edelveisai" perkama kartu