0

Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 16,79 €*
Sutaupote: 2.80 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9785415025923

2020-09-30 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui" aprašymas

Laura Markham – klinikinės psichologijos specialistė, besidominti vaikų raida ir tėvyste. Pirmoji jos knyga „Ramūs tėvai, laimingi vaikai“ daugelyje šalių tapo bestseleriu. Vaikų ugdymo ir auklėjimo leidinys „Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui“ – praktinis gidas, kuriame autorė padeda dorotis su brolių ir seserų konkurencija bei puoselėti jų santykius, paremtus meile ir ilgalaike draugyste.

Autorė Laura Markham visame pasaulyje turi milžinišką gerbėjų auditoriją, kurią užkariavo savo požiūriu, skatinančiu tėvų ir vaikų ryšį. Vis dėlto, žmonėms, turintiems daugiau nei vieną atžalą, dažnai tampa sunku išlaikyti harmoniją ir tvirtą vaikų ryšį, nes konkurencija ir įtampa ima grėsmingai dominuoti.

„Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai“ – puikus praktinis vadovas, kuriame psichologė pateikia nesudėtingus, bet efektyvius patarimus, kaip nutraukti brolių ir seserų kovas bei ugdyti draugiškus jų tarpusavio santykius bei tuo pačiu neprarasti ryšio su tėvais.

Autorė siūlo kurti gerus emocinius santykius su kiekvienu savo vaiku, tam, kad jie galėtų pasitikėti tėvais ir žinotų, kad nė vieno nemylite labiau. „Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai“ skatina puoselėti meilės kultūrą šeimoje, dažniau juoktis ir mažiau kovoti. Taip pat mokyti vaikus konfliktų sprendimo įgūdžių, tam kad jie galėtų susitaikyti tarpusavyje ir gerbtų kitų poreikius.

Knyga „Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai“ – padrąsina visus tėvus, įkvepia jiems motyvacijos bei nubrėžia gaires, kurios padės pasiekti darną šeimoje, o seserims ir broliams sukurti stiprius draugystės ryšius visam likusiam gyvenimui.

Daktarė Laura Markham – knygų autorė ir klinikinės psichologijos specialistė. Ji aktyviai konsultuoja tėvus, rašo straipsnius į savo tinklaraštį bei įvairias žiniasklaidos priemones, pasisako televizijos laidose bei konferencijose. Pati autorė turi du vaikus.

Iš anglų kalbos vertė Jonas Čeponis

Turite vaikų? Tuomet trumpas aprašymas turėjo jus sudominti. Knygą rekomenduojame įsigyti internetu, nes taip pigiau, o taip pat kviečiame pasižvalgyti ir po kitas, puikiais atsiliepimais bei apžvalgomis įvertintas, dalykinio žanro knygas apie vaikų ugdymą bei auklėjimą. Norisi pailsėti? Turime daug kūrinių su intriguojančiais siužetais ir įdomiais veikėjais. Online pirkti smagu ne tik dėl gerų kainų, akcijų bei išpardavimų, bet ir dėl patogumo, juk visada įkeliame aprašymą, santrauką, dažnai ir ištraukas, taip pat nurodome puslapių skaičių bei kitą svarbią informaciją.

Parašykite atsiliepimą apie "Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas

Laura Markham parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laura Markham tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui" perkama kartu