TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį

4.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,96 €
Kaina su kodu: 7,98 €
Nuolaidos kodas: VAU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-10-31 Gabrielė Demenienė

Skaičiau ją vos gimus vaikui ir jau tada pasinaudojau keliais patarimais. Manau tai must kiekvinam tėvui, kuris nori sveikai matyti save, vaiką, savo šeimą.


2023-12-31 15.958 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį" aprašymas

Knyga „Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį“ iš pagrindų pakeis mąstymą apie vaikų auklėjimą ir padės auginti atsakingus, gabius ir laimingus vaikus.

Amerikiečių psichologės dr. Lauros Markham požiūris yra paprastas ir efektyvus, paremtas naujausiais tyrimais apie smegenų vystymąsi ir jos kasdienio darbo su tėvais patirtimi.
Esminė knygos „Ramūs tėvai, laimingi vaikai“ autorės žinia yra ta, kad emocinio ryšio su vaiku kūrimas garantuoja tikrus ir ilgai trunkančius pokyčius. Kai turite tokį gyvybiškai svarbų ryšį, jums nebereikia grasinimų, priekabių, maldavimų, papirkinėjimų ir, žinoma, bausmių.

Šis naudingas vadovas padės tėvams geriau suprasti savo pačių emocijas ir jas kontroliuoti. Išmoksite nustatyti teisingas ir sveikas ribas, o empatiškai bei aiškiai bendraudami pastebėsite, kad vaikai patys save disciplinuoja. Autorė pateikia pavyzdžius ir frazes, išbandytas bendraujant su vaikais. Pasinaudodami šiomis žiniomis, nesunkiai rasite bendrą kalbą su savo vaiku.

Jei pavargote nuo kovų dėl įtakos, įniršio protrūkių ir nebežinote, kokias dar „pasekmes“ galėtumėte sugalvoti kaip bausmę, toliau nebeieškokite. Knyga „Ramūs tėvai, laimingi vaikai“ suteiks praktinių žinių, kurios pakeis jūsų požiūrį į tėvystę pačiu pozityviausiu būdu.

Amerikiečių klinikinė psichologė Laura Markham padės užmegzti su vaikų būtiną ryšį ir jį puoselėti, nebereikės kontrolės, išvengsite įtampos ir išmoksite būti kantresni bei susitvardyti. Ši knyga išversta į 15 kalbų ir sulaukė didelio tėvų pripažinimo.

„Dr. Laura Markham visuomet žino, ko reikia vaikams, kad jie žydėtų, ir ko reikia mamoms ir tėčiams, kad jie būtų geri tėvai. Jei norite jaustis ramiau ir labiau pasitikėti savimi kaip tėvu, ši knyga jums. Dr. L. Markham padės suprasti, kas lemia jūsų vaiko elgesį ir duos praktinių patarimų, kaip jį pakeisti“.

Elizabeth Pantley, dvylikos knygų apie tėvystę, tarp jų „No Cry Sleep Solution“ autorė

Dr. Laura Markham – klinikinės psichologijos specialistė, kuri domisi vaikų vystymusi ir tėvyste. Daktaro disertaciją apsigynė Kolumbijos universitete, įkūrė tinklalapį AhaParenting.com. Kasdien padeda su sunkumais susiduriantiems tėvams, juos konsultuoja ir moko, taip pat dalyvauja TV ir radijo laidose, duoda interviu įvairiems leidiniams. Su vyru gyvena Niujorke, turi du jau suaugusius vaikus. Jos ryšio užmezgimu paremta metodika padėjo tūkstančiams šeimų, susiduriančių su stresu, nesusikalbėjimu, miego problemomis ar net priklausomybe nuo elektroninių įrenginių.

Vertė Jonas Čeponis


  • Autorius: Laura Markham
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025305

Kiti taip pat domėjosi


2019-10-31

Skaičiau ją vos gimus vaikui ir jau tada pasinaudojau keliais patarimais. Manau tai must kiekvinam tėvui, kuris nori sveikai matyti save, vaiką, savo šeimą.

2019-10-07

Labai rekomenduoju visiems teveliams. Naudinga, pamokanti pirmiausia pradeti nuo saves..

2019-04-27

Pati knyga ir jos turinys- puikus. Bet vertimas arba redagavimas- labai prastas. Versta ne prasminiai, o sakinys po sakinio, jauciasi angliska sakiniu ir minciu struktura. Sunku toki skaityti

Parašykite atsiliepimą apie "Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Laura Markham pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laura Markham tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį" perkama kartu