0

Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį

  • Nuolaida knygai -31%
4.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 12,59 €
Knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 5.40 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-04-27 Ieva

Pati knyga ir jos turinys- puikus. Bet vertimas arba redagavimas- labai prastas. Versta ne prasminiai, o sakinys po sakinio, jauciasi angliska sakiniu ir minciu struktura. Sunku toki skaityti

Informacija

Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9785415025305

2020-07-31 12.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Ramūs tėvai, laimingi vaikai: kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį“ iš pagrindų pakeis mąstymą apie vaikų auklėjimą ir padės auginti atsakingus, gabius ir laimingus vaikus.

Amerikiečių psichologės dr. Lauros Markham požiūris yra paprastas ir efektyvus, paremtas naujausiais tyrimais apie smegenų vystymąsi ir jos kasdienio darbo su tėvais patirtimi.
Esminė knygos „Ramūs tėvai, laimingi vaikai“ autorės žinia yra ta, kad emocinio ryšio su vaiku kūrimas garantuoja tikrus ir ilgai trunkančius pokyčius. Kai turite tokį gyvybiškai svarbų ryšį, jums nebereikia grasinimų, priekabių, maldavimų, papirkinėjimų ir, žinoma, bausmių.

Šis naudingas vadovas padės tėvams geriau suprasti savo pačių emocijas ir jas kontroliuoti. Išmoksite nustatyti teisingas ir sveikas ribas, o empatiškai bei aiškiai bendraudami pastebėsite, kad vaikai patys save disciplinuoja. Autorė pateikia pavyzdžius ir frazes, išbandytas bendraujant su vaikais. Pasinaudodami šiomis žiniomis, nesunkiai rasite bendrą kalbą su savo vaiku.

Jei pavargote nuo kovų dėl įtakos, įniršio protrūkių ir nebežinote, kokias dar „pasekmes“ galėtumėte sugalvoti kaip bausmę, toliau nebeieškokite. Knyga „Ramūs tėvai, laimingi vaikai“ suteiks praktinių žinių, kurios pakeis jūsų požiūrį į tėvystę pačiu pozityviausiu būdu.

Amerikiečių klinikinė psichologė Laura Markham padės užmegzti su vaikų būtiną ryšį ir jį puoselėti, nebereikės kontrolės, išvengsite įtampos ir išmoksite būti kantresni bei susitvardyti. Ši knyga išversta į 15 kalbų ir sulaukė didelio tėvų pripažinimo.

„Dr. Laura Markham visuomet žino, ko reikia vaikams, kad jie žydėtų, ir ko reikia mamoms ir tėčiams, kad jie būtų geri tėvai. Jei norite jaustis ramiau ir labiau pasitikėti savimi kaip tėvu, ši knyga jums. Dr. L. Markham padės suprasti, kas lemia jūsų vaiko elgesį ir duos praktinių patarimų, kaip jį pakeisti“.

Elizabeth Pantley, dvylikos knygų apie tėvystę, tarp jų „No Cry Sleep Solution“ autorė

Dr. Laura Markham – klinikinės psichologijos specialistė, kuri domisi vaikų vystymusi ir tėvyste. Daktaro disertaciją apsigynė Kolumbijos universitete, įkūrė tinklalapį AhaParenting.com. Kasdien padeda su sunkumais susiduriantiems tėvams, juos konsultuoja ir moko, taip pat dalyvauja TV ir radijo laidose, duoda interviu įvairiems leidiniams. Su vyru gyvena Niujorke, turi du jau suaugusius vaikus. Jos ryšio užmezgimu paremta metodika padėjo tūkstančiams šeimų, susiduriančių su stresu, nesusikalbėjimu, miego problemomis ar net priklausomybe nuo elektroninių įrenginių.

Vertė Jonas Čeponis

2019-04-27

Pati knyga ir jos turinys- puikus. Bet vertimas arba redagavimas- labai prastas. Versta ne prasminiai, o sakinys po sakinio, jauciasi angliska sakiniu ir minciu struktura. Sunku toki skaityti

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu