0

Ramybė su kiekvienu žingsniu (2-as leidimas)

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 1.00 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-09-29 Andreja

paprastai, aiskiai, bet labai giliai.

Informacija

Ramybė su kiekvienu žingsniu (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 12x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955477228

2020-10-31 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ramybė su kiekvienu žingsniu (2-as leidimas)" aprašymas

Gyvenimas sparčiai modernėja ir žmonės ima ramybę, kurią iš tiesų galime įžvelgti kiekviename momente. Vienas žinomiausių pasaulyje budizmo atstovų Thich Nhat Hanh knygoje „Ramybė su kiekvienu žingsniu“ moko, kaip reikėtų pozityviai išnaudoti erzinančias situacijas bei aplinkybes.

Įkyriai skambintas telefonas gali būti signalas „paskambinti“ patiems sau, tai yra atrasti laiko gilesnėms savo būties analizėms. Nešvarūs indai, raudonas šviesoforo signalas, transporto kamščiai yra tik dvasiniai draugai į sąmoningumą – procesą leidžiantį mūsų suvokimui išlikti gyvam atsižvelgiant į dabartinę patirtį bei aplinką. Pats giliausias pasitenkinimas, džiaugsmo ir pilnatvės jausmas glūdi taip arti, kaip mūsų kitas įkvėpimas, o šypseną galime suformuoti dabar pat.

Thich Nhat Hanh teigia, kad kiekvienas ryte pabudęs žmogus gauna naujas dvidešimt keturias gyvenimo valandas ir tai yra nuostabi dovana. Visą parą mes galime praleisti taip, kad šios dovanotos valandos neštų pilnatvę, ramybę ir laimę. Ne tik mums, bet ir visiems aplinkiniams.

„Ramybė su kiekvienu žingsniu“ – lengvai suprantama ir gražiai parašyta knyga, kurioje Thich Nhat Hanh dalinasi savo komentarais ir meditacijomis. Autorius pasakoja asmenines istorijas ir aprašo savo, kaip taikos aktyvisto, mokytojo ir bendruomenės vadovo patirtį. Nesvarbu, kur esate – virtuvėje, automobilyje ar biure – autoriaus mintys gali būti pritaikomos visur ir iš karto. Autorius siūlo kvėpavimo pratimus, kurie padės perprasti savo kūną ir atrasti ramybę, džiaugsmą bei pilnatvę.

Knygoje „Ramybė su kiekvienu žingsniu“ skaitytojai ras daugybę kasdieninį gyvenimą palengvinančių minčių. Thich Nhat Hanh kalba apie santykius, dabarties momento grožį, minčių transformavimą ir gydymą, bei ramybę kiekviename žingsnyje! Daugybė knygoje išdėstytų minčių yra cituojamos kitų autorių bei atsidūrė įvairiose citatų svetainėse.

Thich Nhat Hanh gimė 1926-tais metais, Vietname. Jis yra vienas žinomiausių budizmo mokytojų pasaulyje. Šešiolikmetis Thich Nhat Hanh įstojo į Zen Budistų vienuolyną. Vienuoliai įsteigė organizaciją, kuri rūpinosi Vietnamo kaimo švietimu bei sveikata. Vietnamo karo metu vienuolis aktyviai palaikė Zen budistus, kurie siekė taikos be smurto. Per savo gyvenimą autorius parašė daugiau nei šimtą knygų, kuriose mokė ramybės bei taikos. Populiariausios – „Kur auga lotosai“, „Ramybė su kiekvienu žingsniu“, „Senasis baltųjų debesų kelias“, „Gyvasis Buda, gyvasis Kristus“.

Iš vokiečių kalbos vertė Silvestras Gaižiūnas

2015-09-29

paprastai, aiskiai, bet labai giliai.

Parašykite atsiliepimą apie "Ramybė su kiekvienu žingsniu (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ramybė su kiekvienu žingsniu (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Thich Nhat Hanh. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Thich Nhat Hanh su knyga Ramybė su kiekvienu žingsniu (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ramybė su kiekvienu žingsniu (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Thich Nhat Hanh. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ramybė su kiekvienu žingsniu (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ramybė su kiekvienu žingsniu (2-as leidimas)" perkama kartu