⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ramybė su kiekvienu žingsniu. Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybę

Kaina: 9,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ramybė su kiekvienu žingsniu. Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybę" aprašymas

Įkvėpdamas aš rimdau kūną,
Iškvėpdamas – šypsausi.
Būdamas dabartyje
Patiriu akimirkos žavesį!

Thich Nhat Hanhas, visame pasaulyje žinomas dzenbudizmo meistras, dar vadinamas „dėmesingumo tėvu“, atskleidžia, kaip kiekvieną akimirką atrasti ramybę, kaip elgtis situacijose, kurios kelia įtampą ar erzina. Didžiausias pasitenkinimas, giliausias džiaugsmo ir pilnatvės jausmas yra taip arti, kaip mūsų kitas įkvėpimas.

Knygoje „Ramybė su kiekvienu žingsniu“ Thich Nhat Hanh pateikia pratimus, padedančius pagilinti mūsų suvokimą apie kūną ir protą per sąmoningą kvėpavimą, kuris suteikia džiaugsmą ir ramybę.

• Atskleidžia pasaulio grožį.
• Kviečia skaitytoją pasiekti ir išlaikyti savo vidinę ramybę.
• Paaiškina, kaip suvokti santykius su kitais ir mus supančiu pasauliu.
• Moko iš „nesąmoningo“ tapti „sąmoningam“.
• Skatina sužinoti, kaip medituoti esamu momentu ir sutelkti sąmonę į dabarties potyrius.

„Mūsų valioje šypsotis, kvėpuoti, žingsniuoti ir valgyti taip, kad nuolat jaustume laimės perteklių. Tačiau gyventi dar neišmokome, tik rengtis gyvenimui gebame puikiai. Esame pasiryžę dėl diplomo paaukoti dešimtį metų, iš peties triūsti, kad tik turėtume darbą, automobilį, namą ir visa kita. O suvokti, kad gyvename dabar – vienintelį mums priklausantį būties akimirksnį, mums labai sunku. Iš tiesų kiekvienas mūsų žingsnis, kiekvienas įkvepiamo oro gurkšnis gali skleisti ramybę, džiaugsmą, giedrą nuotaiką – tereikia prabusti, tereikia išmokti gyventi dabarties akimirka.“


  • Pavadinimas originalo kalba: PEACE IS EVERY STEP
  • Autorius: Thich Nhat Hanh
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090151761
  • Vertėjas: Saulius Dagys
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ramybė su kiekvienu žingsniu. Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Thich Nhat Hanh pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ramybė su kiekvienu žingsniu. Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ramybė su kiekvienu žingsniu. Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ramybė su kiekvienu žingsniu. Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ramybė su kiekvienu žingsniu. Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Thich Nhat Hanh tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ramybė su kiekvienu žingsniu. Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybę" perkama kartu