⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Randai. Sutriuškinimas, nelaisvė, išsigelbėjimas

Kaina: 11,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 11.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Randai. Sutriuškinimas, nelaisvė, išsigelbėjimas" aprašymas

Žinia apie tai, kad baigėsi karas, Reinholdą Brauną pasiekė dalyvaujant įnirtinguose mūšiuose Čekoslovakijoje. Tą akimirką prasidėjo jo ilga ir kupina pavojų kelionė atgal į tėvynę, į Vokietiją. Braunas pasakoja apie tai, kaip atsidūrė nelaisvėje, apie pažeminimą, badą, šaltį, nepakeliamą darbą ir žiaurias bausmes. Apie buvusius kovos draugus, kurie už papildomą duonos kąsnį išdavė savo tautiečius, ir tuos, kurie liko ištikimi fronto draugystei, apie tai, kas yra niekšybė ir tikroji draugystė.

Kartu su kovos bendražygiais jis patiria nusivylimo kartėlį, kad visos aukos ir vargai buvo beprasmiai, Vokietija krito, o abiejose kovotojų pusėse – kalnai lavonų, sugriauti miestai, daugybė suluošintų likimų.


  • Autorius: Reinhold Braun
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269021
  • Vertėjas: Edita Šatienė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Randai. Sutriuškinimas, nelaisvė, išsigelbėjimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Reinhold Braun pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Randai. Sutriuškinimas, nelaisvė, išsigelbėjimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Randai. Sutriuškinimas, nelaisvė, išsigelbėjimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Randai. Sutriuškinimas, nelaisvė, išsigelbėjimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Randai. Sutriuškinimas, nelaisvė, išsigelbėjimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Reinhold Braun tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Randai. Sutriuškinimas, nelaisvė, išsigelbėjimas" perkama kartu