0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 6.49 SoldOut

Knygos "Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata" aprašymas

Knyga "Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata" - tai iššūkį metanti neįkainojama knyga ir protestantams, ir katalikams.


Kai Ray Galea atidavė savo gyvenimą Kristui, jam kilo problema – į kurią Bažnyčią reikėtų eiti?


„Nenorėjau manyti, jog vien dėl to, kad gimiau kataliku, tai iš esmės yra teisingas pasirinkimas. Žinojau, jog lygiai taip pat galėjau gimti baptistu ar mormonu. Tad šešis mėnesius praleidau skaitydamas ir kalbėdamasis su kunigais bei tarnautojais, kad išsiaiškinčiau katalikų ir protestantų skirtumus. Kaip jų mokymai dera su Jėzaus ir apaštalų mokymu?“


Knyga "Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata" ves Ray ieškojimų pėdsakais, žvelgdama į svarbiausius dalykus, kurie skiria protestantus nuo katalikų, Šventojo Rašto mokymo šviesoje.


Iš anglų kalbos vertė Jolanta Kriūnienė Parašykite atsiliepimą apie "Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata", kurią skaitytojams dovanoja Ray Galea. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ray Galea su knyga "Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ray Galea. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rankose neatnešu nieko. Romos katalikų ir protestantų tikėjimo skirtumų samprata" perkama kartu