TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rašalinė su rugiagėlėmis

Kaina: 12,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 12.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rašalinė su rugiagėlėmis" aprašymas

Rašytojo Vytauto Kirkučio naujoje dokumentinės prozos knygoje „Rašalinė su rugiagėlėmis“ spausdinamos meninės apybraižos apie menininkų, kultūrininkų gyvenimą, kūrybą, jų ryšį su gimtine, etnokultūrinėmis tradicijomis. Apybraižos parašytos remiantis asmeniniais susitikimais, laiškais, fragmentais iš kūrybos. Knygoje pasakojama apie rašytojus Stasį Anglickį, Apolinarą Čepulį, Stasį Daunį, literatūros kritiką Stasį Lipskį, poetus Vacį Reimerį, Onę Baliukonę, Valdemarą Kukulą, keramikę Geonovaitę Jacėnaitę, režisierę Kazimierą Kymantaitę ir kitus. Pirmą kartą plačiau, remiantis dokumentais ir asmeninių susitikimų medžiaga, atskleidžiama KGB veikla bandant į informatorių ratą įtraukti poetą Stasį Anglickį. Knygoje taip pat pasakojama apie keliauninką Vladą Kerbelį, kuris ketino apkeliauti visą pasaulį ir kuris sakė: „Už Lietuvą nėra geresnio krašto...“

Knygos herojai - žinomi visuomenei žmonės, psichologiškai ir meniškai įtaigūs jų portretai primena prasmingus jų darbus ir sukurtus meno kūrinius. „Rašalinė su rugiagėlėmis“ - tai savotiškas dokumentinės prozos knygos „Vilko poteriai“ (2009) tęsinys. 

„Kartais ne mes praeities, bet ji mūsų nepaleidžia. Laiko tvirtai įsikibusi, kalba ir kalba mums, nes juk su tais, kurie jau praeityje, mes negalime pasikalbėti. Ji primena apie save, pasirenka kai ką iš mūsų, kad prisimintume, kad liudytume, kad rašytume apie tai, kas buvo. Gal šį kartą praeitis pasirinko mane, kad ji papasakotų apie save, o aš papasakočiau apie ją?“
Vytautas Kirkutis


  • Autorius: Vytautas Kirkutis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219531

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rašalinė su rugiagėlėmis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rašalinė su rugiagėlėmis", Vytautas Kirkutis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Kirkutis su knyga "Rašalinė su rugiagėlėmis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rašalinė su rugiagėlėmis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Kirkutis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rašalinė su rugiagėlėmis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rašalinė su rugiagėlėmis" perkama kartu