TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raskite savo sielos ženklą

Kaina: 6,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 6.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raskite savo sielos ženklą" aprašymas

"Raskite savo sielos ženklą" arba 33 dienų kelionė link gyvenimo tikslo, aistros ir džiaugsmo.

Šios knygos "Raskite savo sielos ženklą" autorius Panache Desai yra šiuolaikinis dvasinis mokytojas, skleidžiantis asmeninės transformacijos idėjas.

Mūsų gyvenime daug skausmo, kančios, mes bijome pažvelgti į veidrodį ir pamatyti savo tikrąjį veidą, vengiame pripažinti baimę, gėdos jausmą, pyktį. Visos šios užslopintos emocijos sudaro tankų virpesinį sluoksnį, kuris slopina mūsų dvasios spindesį.
Panache Desai moko žmones išsiugdyti naują požiūrį į gyvenimą, visai paprastais metodais atsikratyti emocinių teršalų ir atskleisti savo tikrąją dievišką tapatybę. Jis veda seminarus įvairiose pasaulio šalyse ir sutraukia dideles klausytojų grupes. Panache Desai taip pat bendradarbiauja su Omegos holistinių studijų institutu ir Kripalu jogos centru.

"Ši knyga kviečia jus leistis į 33 dienų kelionę. Išgyvensite intensyvų procesą, kurį vadinu gilumine detoksikacija. Sluoksnis po sluoksnio nusimesite neigiamų emocijų apvalkalą. Detoksikacijos tikslas yra padėti jums atsikratyti visko, kas kliudo žengti į priekį. Nuosekliai atlikdami pratimus ir meditacijas, geriau pažinsite ir suprasite save. Išmoksite priimti visus savo esybės aspektus. Rasite savo tikrąjį kelią ir jūsų gyvenimas įgaus naują prasmę."
Panache Desai

Vertė Živilė Šileikaitė

  • Autorius: Panache Desai
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 212
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690402

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raskite savo sielos ženklą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Panache Desai pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Raskite savo sielos ženklą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Raskite savo sielos ženklą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Raskite savo sielos ženklą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Raskite savo sielos ženklą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Panache Desai tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Raskite savo sielos ženklą" perkama kartu