⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rasmusas, Pontusas ir Tukeris

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-05-09 arnas

Man patinka sita knyga.Saitykite visi.


2022-12-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rasmusas, Pontusas ir Tukeris" aprašymas

Astrid Lindgren – ko gero žymiausia vaikų rašytoja pasaulyje, skaitytojams padovanojusi daugybę kultinių personažų. Įdomus faktas, kad dalis jų yra Rasmusai! Rasmusą Oskarsoną, sutikome knygelėje „Rasmusas klajūnas“. Rasmusas Rasmusonas buvo vienas iš istorijos „Kalis Bliumkvistas ir Rasmusas“ veikėjų. O štai šioje knygoje „Rasmusas, Pontusas ir Tukeris“ susipažinsime su vienuolikmečiu Rasmusu Peresonu bei jo draugais. Autorė sakė, kad visus šiuos berniukus sieja tik vardas, bet nuo to tik dar smagiau!

Knygos siužetas primena gerą detektyvą. Vaikams patiks! Rasmusas ir Pontusas – neišskiriami berniukai, kuriuos visur lydi šunelis Tukeris. Kai į miestelį atvažiuoja cirkas, visi vaikai išsiruošia pažiūrėti kardų rijiko pasirodymo. Visgi pasirodo, kad jis labai jau nemalonus tipelis.

Atėjus vakarui tėvai tiki, kad Rasmusas ir Pontusas pučia į akį savo lovose, tačiau jie turi reikaliuką ir paslapčia tykina į barono fon Renkeno vilą, kurioje apstu įvairiausių lobių. Tik ne jie domina vaikus. Visgi brangenybės suvilioja piktadarius!

Draugai tampa nusikaltimo, kuriame dalyvauja ir cirko artistas, liudininkais! Deja, kreiptis į policiją negali, nes plėšikai pagrobė Rasmuso šunelį Tukerį!

Astridos Lindgren knygose gėris visada nugali blogį, tačiau istorijos „Rasmusas, Pontusas ir Tukeris“ personažams teks patirti daugybę nuotykių ir, žinoma, pavojų, kol jie suras išeitį iš beviltiškos padėties.

Mažųjų skaitytojų laukia nuotykiai, paslaptys, pavojingos situacijos, įtampa ir drąsos reikalaujantys žygdarbiai!

Astrid Lindgren (1907– 2002 m.) – žymi švedų vaikų rašytoja, populiari visame pasaulyje. Jos knygos pasklidusios po daugiau nei šimtą šalių, o prastų atsiliepimų beveik nepasitaiko. Rašytoja pelnė daugybę įvairių premijų, tarp jų ir Hanso Kristiano Anderseno medalį. Astrid Lindgren atvaizdas bei jos žymiausia veikėja Pepė Ilgakojinė puošia 20 Švedijos kronų banknotą. Autorės vardu pavadintas asteroidas, o didžiausi gerbėjai gali apsilankyti teminiame pramogų parke Švedijoje.

Iš švedų kalbos vertė Laima Bareišienė

Trumpas aprašymas žada smagią knygą, o mes užtikriname, kad kiekvienas rašytojos kūrinys vertas jūsų lentynos ir kviečiame kūrinius įsigyti internetu. Primename, kad pirkti online verta visada, nes šis būdas saugus, be to interneto knygyne platus pasirinkimas įvairaus žanro literatūros, o kur dar geros kainos bei galimybė apsipirkti dar pigiau. Tereikia pasinaudoti išpardavimais bei akcijomis. Leidinius išsirinkti lengva. Skaitykite apžvalgas, o taip pat atsižvelkite į santrauką, kurioje rasite aprašymą, puslapių skaičių, ištraukų ir kitos svarbios informacijos.


  • Autorius: Astrid Lindgren
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883685

Kiti taip pat domėjosi


2013-05-09

Man patinka sita knyga.Saitykite visi.

Parašykite atsiliepimą apie "Rasmusas, Pontusas ir Tukeris"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Rasmusas, Pontusas ir Tukeris", kurį pristato Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų "Rasmusas, Pontusas ir Tukeris" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Rasmusas, Pontusas ir Tukeris". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Rasmusas, Pontusas ir Tukeris" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Rasmusas, Pontusas ir Tukeris" perkama kartu