-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Antanas Maceina. Raštai. X tomas

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Antanas Maceina. Raštai. X tomas" aprašymas

Šiame tome spausdinami straipsniai filosofijos klausimais. Juose analizuojami Dievo ir žmogaus, religijos ir mokslo, religijos ir dorovės, religijos ir kultūros santykiai, religijos vieta visuomenės gyvenime, aptariamos krikščioniškosios istoriosofijos problemos.


  • Autorius: Antanas Maceina
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-09-282-5

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Antanas Maceina. Raštai. X tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Antanas Maceina. Raštai. X tomas", Antanas Maceina. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Maceina su knyga "Antanas Maceina. Raštai. X tomas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Antanas Maceina. Raštai. X tomas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Maceina. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Antanas Maceina. Raštai. X tomas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antanas Maceina. Raštai. X tomas" perkama kartu