TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Rašto darbų metodiniai nurodymai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.58 SoldOut

Knygos "Rašto darbų metodiniai nurodymai" aprašymas

Šios mokomosios metodinės priemonės tikslas – aptarti bendruosius reikalavimus Vilniaus universiteto Komunikacijos ir informacijos krypties studijų programų moksliniams rašto ir kūrybiniams darbams. Tam tikrų studijų programų mokslinių ir / arba kūrybinių darbų rengimo, vertinimo savitumai reglamentuojami specialiuose Komunikacijos fakulteto tarybos patvirtintuose dokumentuose. Komunikacijos ir informacijos krypties studijų programų dalykų aprašuose numatytas mokslo darbų – mokslinių esė, referatų, tyrimų ir projektų ataskaitų rašymas yra mokymo metodas.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rašto darbų metodiniai nurodymai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rašto darbų metodiniai nurodymai", Zenona Atkočiūnienė, Marija Stonkienė, Osvaldas Janonis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Zenona Atkočiūnienė, Marija Stonkienė, Osvaldas Janonis su knyga "Rašto darbų metodiniai nurodymai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rašto darbų metodiniai nurodymai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zenona Atkočiūnienė, Marija Stonkienė, Osvaldas Janonis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rašto darbų metodiniai nurodymai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rašto darbų metodiniai nurodymai" perkama kartu