0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,59 €*
Sutaupote: 0.60 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis


2021-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis" aprašymas

Leidinys „Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 klasių mokiniams'' skirtas pakartoti rašybos ir skyrybos kursą.

Kiekviename teste užduotys sudėtos ta pačia tvarka. Pirmiausia nurodoma, kokias rašybos ir skyrybos taisykles mokinys turėtų pakartoti, prieš atlikdamas testą (teste yra ir atvejų pagal kitas taisykles). Atlikęs antrąją užduotį mokinys turi galimybę pasitikrinti, nes leidinio gale yra atsakymai. Trečioji užduotis - rašybos aiškinimas.
Kiekviename teste duoti 5 žodžiai, prie jų reikia surašyti rašybos aiškinimo kodus (kodai yra leidinio gale, juos galima išsikirpti ar nusikopijuoti). Ketvirtoji užduotis - skyrybos aiškinimas. Panašiai, kaip ir trečioje užduotyje, reikia įrašyti skyrybos taisyklių kodus. 3 ir 4 užduočių atsakymai irgi yra leidinio gale.

Testų tekstai yra susiję su 11-12 klasių lietuvių kalbos ir literatūros programos privalomaisiais autoriais, jų kūryba, kontekstu, todėl tai bus papildoma medžiaga ruošiantis brandos egzaminui.


  • Autorius: Vytautas Šalavėjus
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9799955323081

Parašykite atsiliepimą apie "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Šalavėjus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Šalavėjus su knyga Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Šalavėjus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis" perkama kartu