⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis" aprašymas

Leidinys „Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 klasių mokiniams'' skirtas pakartoti rašybos ir skyrybos kursą.

Kiekviename teste užduotys sudėtos ta pačia tvarka. Pirmiausia nurodoma, kokias rašybos ir skyrybos taisykles mokinys turėtų pakartoti, prieš atlikdamas testą (teste yra ir atvejų pagal kitas taisykles). Atlikęs antrąją užduotį mokinys turi galimybę pasitikrinti, nes leidinio gale yra atsakymai. Trečioji užduotis - rašybos aiškinimas.
Kiekviename teste duoti 5 žodžiai, prie jų reikia surašyti rašybos aiškinimo kodus (kodai yra leidinio gale, juos galima išsikirpti ar nusikopijuoti). Ketvirtoji užduotis - skyrybos aiškinimas. Panašiai, kaip ir trečioje užduotyje, reikia įrašyti skyrybos taisyklių kodus. 3 ir 4 užduočių atsakymai irgi yra leidinio gale.

Testų tekstai yra susiję su 11-12 klasių lietuvių kalbos ir literatūros programos privalomaisiais autoriais, jų kūryba, kontekstu, todėl tai bus papildoma medžiaga ruošiantis brandos egzaminui.


  • Autorius: Vytautas Šalavėjus
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9799955323081

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis", Vytautas Šalavėjus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Šalavėjus su knyga "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Šalavėjus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rašybos ir skyrybos užduotys 11-12 kl. mokiniams. II dalis" perkama kartu