0

Rašytinių raidžių kraitelė

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rašytinių raidžių kraitelė

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955324256

2021-01-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rašytinių raidžių kraitelė" aprašymas

Pratybų sąsiuvinis „Rašytinių raidžių kraitelė“ – raštingumo pradžiamokslis. Šį leidinį „Rašytinių raidžių kraitelė“ rekomenduoju pedagogams kaip papildomą pamokų medžiagą ir tėvams, ruošiant vaiką į mokyklą.

Parašykite atsiliepimą apie "Rašytinių raidžių kraitelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Rašytinių raidžių kraitelė, kurį parašė Daiva Šonkevičienė. Siūlome ne tik išsamų Rašytinių raidžių kraitelė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daiva Šonkevičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Rašytinių raidžių kraitelė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Rašytinių raidžių kraitelė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Rašytinių raidžių kraitelė" perkama kartu