0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rašytinių raidžių kraitelė

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rašytinių raidžių kraitelė" aprašymas

Pratybų sąsiuvinis „Rašytinių raidžių kraitelė“ – raštingumo pradžiamokslis. Šį leidinį „Rašytinių raidžių kraitelė“ rekomenduoju pedagogams kaip papildomą pamokų medžiagą ir tėvams, ruošiant vaiką į mokyklą.


  • Autorius: Daiva Šonkevičienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955324256

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rašytinių raidžių kraitelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Rašytinių raidžių kraitelė", kurį pristato Daiva Šonkevičienė. Siūlome ne tik išsamų "Rašytinių raidžių kraitelė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daiva Šonkevičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Rašytinių raidžių kraitelė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Rašytinių raidžių kraitelė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Rašytinių raidžių kraitelė" perkama kartu