-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.99 SoldOut

Knygos "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink" aprašymas

Skaityk naują istoriją apie dar vienas be galo įtemptas Didžiosios Taurės lenktynes. Jose dalyvauja greiti ir pašėlę naujausi ir moderniausi automobiliai.
Kai jau atrodo, kad Žaibui Makvinui nebėra jokių vilčių laimėti, pasirodo, kad padedant draugams gali įveikti netgi garsųjį Džeksoną Audrą.

Spalvink įdomius Didžiosios Taurės lenktynių epizodus ir klijuok lipdukus. Smagiai praleisk laiką su mėgstamais automobiliais!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 24x33, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090501498

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimo knygos pagal filmus

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink" perkama kartu