0

Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink

Informacija

Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 24x33, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786090501498

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink" aprašymas

Skaityk naują istoriją apie dar vienas be galo įtemptas Didžiosios Taurės lenktynes. Jose dalyvauja greiti ir pašėlę naujausi ir moderniausi automobiliai.
Kai jau atrodo, kad Žaibui Makvinui nebėra jokių vilčių laimėti, pasirodo, kad padedant draugams gali įveikti netgi garsųjį Džeksoną Audrą.

Spalvink įdomius Didžiosios Taurės lenktynių epizodus ir klijuok lipdukus. Smagiai praleisk laiką su mėgstamais automobiliais!

Parašykite atsiliepimą apie "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos pagal filmą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ratai 3. Mano pasaka. Skaityk ir spalvink" perkama kartu