0

Pirkėjų atsiliepimai

Ratai. Spalvinimo knyga (su lipdukais)

Knygą turime sandėlyje

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 3.29 SoldOut

Knygos "Ratai. Spalvinimo knyga (su lipdukais)" aprašymas

Automobiliai vienas po kito sproginėja trasoje, greitasis Žaibas Makvinas pralaimi lenktynes. Karščiausių įvykių sukūryje Bruolis tampa slaptuoju agentu. Kaip jam seksis naujasis vaidmuo? Ar jis išliks geriausiu Žaibo Makvino draugu? Kartu su Bruoliu patirk nepaprastų nuotykių, susirask mėgstamiausius pieštukus, spalvink paveikslėlius ir viską papuošk šauniais lipdukais!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090506288

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ratai. Spalvinimo knyga (su lipdukais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mašinos spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ratai. Spalvinimo knyga (su lipdukais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Ratai. Spalvinimo knyga (su lipdukais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ratai. Spalvinimo knyga (su lipdukais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ratai. Spalvinimo knyga (su lipdukais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ratai. Spalvinimo knyga (su lipdukais)" perkama kartu