-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ratai. Spalvink pagal pavyzdį

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0,50 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ratai. Spalvink pagal pavyzdį" aprašymas

Keliauk į greitų automobilių pasaulį ir susitik su savo pamėgtais veikėjais. Susirask spalvotus pieštukus ar flomasterius, spalvink paveikslėlius, klijuok lipdukus ir šauniai praleisk laiką!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 21x28, kiei viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090506745

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ratai. Spalvink pagal pavyzdį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimo knygos pagal filmus

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ratai. Spalvink pagal pavyzdį", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Ratai. Spalvink pagal pavyzdį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ratai. Spalvink pagal pavyzdį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ratai. Spalvink pagal pavyzdį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ratai. Spalvink pagal pavyzdį" perkama kartu