0

Ratai. Žaibo nuotykis. Audioknyga

Informacija

Ratai. Žaibo nuotykis. Audioknyga

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x14, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094144370

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ratai. Žaibo nuotykis. Audioknyga" aprašymas
Tai nauja knygelių su kompaktiniais diskais serija. Šios pasakos galėsite klausytis , skaityti ir grožetis paveikslėliais. Klausytis kompaktinio disko vaikai gales ir vieni. Apie Žaibo nuotykius pasakoja Leonardas Pabedonoscevas.

Parašykite atsiliepimą apie "Ratai. Žaibo nuotykis. Audioknyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ratai. Žaibo nuotykis. Audioknyga, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Ratai. Žaibo nuotykis. Audioknyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ratai. Žaibo nuotykis. Audioknyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ratai. Žaibo nuotykis. Audioknyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ratai. Žaibo nuotykis. Audioknyga" perkama kartu