0

Ratas. Trilogijos I-oji knyga

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • ISBN ar kodas: 9786094411649

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ratas. Trilogijos I-oji knyga" aprašymas
"Ratas" - Skandinavijos paauglių bestseleris, pirmoji trilogijos dalis, išversta į 25 užsienio kalbas.

„Mokykla – tai blogio buveinė.“

Jos – šešios mažai ką bendra turinčios moksleivės iš to paties nedidelio miestelio mokyklos. Kiekviena kovoja su savo problemomis, kompleksais ir viduje kunkuliuojančiomis jausmų audromis. Tačiau jų gyvenimams lemta neatpažįstamai pasikeisti, kai kraujo klane randamas bendramokslis. Visi tiki, kad tai – savižudybė, bet ar tikrai?

Prasidėję keisti įvykiai priverčia šešetuką susivienyti. Kodėl merginos sapnuoja keistus sapnus ir nubunda gaisro dūmų kvapo prisigėrusiais plaukais? Kas kartais įsibrauna į jų mintis ir priverčia besąlygiškai paklusti? Kodėl mokyklos direktorė jas vadina išrinktosiomis? Tai – tik dalis klausimų, į kuriuos teks atsakyti prieš stojant į kovą su blogio demonais.

Iš švedų kalbos vertė Raimonda Jonkutė

Parašykite atsiliepimą apie "Ratas. Trilogijos I-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ratas. Trilogijos I-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja Mats Strandberg, Sara B. Elfgren. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mats Strandberg, Sara B. Elfgren su knyga Ratas. Trilogijos I-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ratas. Trilogijos I-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mats Strandberg, Sara B. Elfgren. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ratas. Trilogijos I-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ratas. Trilogijos I-oji knyga" perkama kartu