-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ratilai vandenyje. Trumpi pasakojimai sielai

Kaina internetu: 2,79 €
Kaina knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 0,70 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ratilai vandenyje. Trumpi pasakojimai sielai" aprašymas

Kiekvieno širdyje glūdi tai, kas gali išgelbėti gyvybę. Gerumas, meilė ir laimė daugelyje pavirtę užgesusiais dagčiais. Tačiau pakanka mažos žiežirbos, kad jie suliepsnotų.
Galbūt ir šios knygelės pasakojimai įžiebs bent nedidelę liepsnelę skaitytojo širdyje.
Ši italų rašytojo Bruno Ferrero serijos „Trumpi pasakojimai sielai“ knyga sudaryta iš trumpų istorijų, kupinų kasdienybės grožio, meilės ir tikėjimo, padeda skaitytojui giliau pažvelgti į savo sielą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ratilai vandenyje. Trumpi pasakojimai sielai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Bruno Ferrero pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ratilai vandenyje. Trumpi pasakojimai sielai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ratilai vandenyje. Trumpi pasakojimai sielai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ratilai vandenyje. Trumpi pasakojimai sielai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ratilai vandenyje. Trumpi pasakojimai sielai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bruno Ferrero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ratilai vandenyje. Trumpi pasakojimai sielai" perkama kartu