0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raudok, drebėk, mirk

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-07-24 Roma

Radau viską, ko tikėjausi iš knygos aprašymo, ir dar truputį daugiau.


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.99 SoldOut

Knygos "Raudok, drebėk, mirk" aprašymas

"Kol yra žmonių, mylinčių muziką, audringas fantazijas apie nužudymus, viešpatavimą, pavydą, viską nustelbiančią meilę ir geismą, nepaaiškinamas ekstazės akimirkas, pykčio ir emocinio atgimimo arba žlugimo išraiškas – tol bus priežasčių klausytis operos."

Robert Levine (Robertas Levinas) – tarptautinį pripažinimą pelnęs tekstų apie klasikinę muziką autorius, vyriausiasis ClassicsToday.com redaktorius.

„Raudok, drebėk, mirk“ – puikiu stiliumi parašytas vadovas, skirtas ir tiems, kurie mano, kad apie operą nesupranta nieko, ir ilgamečiams šio žanro gerbėjams. Opera per ilgai buvo laikoma uždaru melomanų prieglobsčiu, žanru, suprantamu tik išrinktiesiems. Tačiau dabar ji keičiasi, atsinaujina, stulbina, žavi – o drauge išlieka nesenstanti klasika.
Tačiau pirmą kartą susidūrus su opera gali būti nelengva. Autorius, užbėgdamas už akių, pats klausia: „Kodėl opera ir išjuokiama, ir tuo pat metu nuolat garbinama? Jei bilietai tokie brangūs, kaip operos teatrai surenka pilnas sales žiūrovų? Kodėl yra tiek daug skirtingų „Madam Baterflai“ arba „Don Žuano“ pastatymų variantų? Kodėl operos mėgėjai žiūri – arba klauso – tą pačią operą daugybę kartų?“ Visa tai ir dar daugybė dalykų išaiškės, perskaičius šią knygą „Raudok, drebėk, mirk“.

Roberto Levine’o vadovas po žymiausius operų spektaklius, tapusius šio žanro simboliais, pasakoja apie garsiausius kompozitorius, padeda suprasti operų siužetus, įdomumu nenusileidžiančius romanams. „Raudok, drebėk, mirk“ - tai knyga, kuri padės suprasti operą, suvokti jos didybę bei žavesį ir pamėgti ją, jei iki šiol to dar nepadarėte.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašas

  • Autorius: Robert Levine
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 294
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094661891

2020-07-24

Radau viską, ko tikėjausi iš knygos aprašymo, ir dar truputį daugiau.

Parašykite atsiliepimą apie "Raudok, drebėk, mirk"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Raudok, drebėk, mirk", kurią skaitytojams dovanoja Robert Levine. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robert Levine su knyga "Raudok, drebėk, mirk" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Raudok, drebėk, mirk" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert Levine. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Raudok, drebėk, mirk" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Raudok, drebėk, mirk" perkama kartu