0

Raudok, drebėk, mirk

  • Nuolaida knygai -78%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina Internetu: 2,99 €
Kaina Knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 10.40 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-07-24 Roma

Radau viską, ko tikėjausi iš knygos aprašymo, ir dar truputį daugiau.

Informacija

Raudok, drebėk, mirk

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 294
  • ISBN ar kodas: 9786094661891

2020-08-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
"Kol yra žmonių, mylinčių muziką, audringas fantazijas apie nužudymus, viešpatavimą, pavydą, viską nustelbiančią meilę ir geismą, nepaaiškinamas ekstazės akimirkas, pykčio ir emocinio atgimimo arba žlugimo išraiškas – tol bus priežasčių klausytis operos."

Robert Levine (Robertas Levinas) – tarptautinį pripažinimą pelnęs tekstų apie klasikinę muziką autorius, vyriausiasis ClassicsToday.com redaktorius.

„Raudok, drebėk, mirk“ – puikiu stiliumi parašytas vadovas, skirtas ir tiems, kurie mano, kad apie operą nesupranta nieko, ir ilgamečiams šio žanro gerbėjams. Opera per ilgai buvo laikoma uždaru melomanų prieglobsčiu, žanru, suprantamu tik išrinktiesiems. Tačiau dabar ji keičiasi, atsinaujina, stulbina, žavi – o drauge išlieka nesenstanti klasika.
Tačiau pirmą kartą susidūrus su opera gali būti nelengva. Autorius, užbėgdamas už akių, pats klausia: „Kodėl opera ir išjuokiama, ir tuo pat metu nuolat garbinama? Jei bilietai tokie brangūs, kaip operos teatrai surenka pilnas sales žiūrovų? Kodėl yra tiek daug skirtingų „Madam Baterflai“ arba „Don Žuano“ pastatymų variantų? Kodėl operos mėgėjai žiūri – arba klauso – tą pačią operą daugybę kartų?“ Visa tai ir dar daugybė dalykų išaiškės, perskaičius šią knygą „Raudok, drebėk, mirk“.

Roberto Levine’o vadovas po žymiausius operų spektaklius, tapusius šio žanro simboliais, pasakoja apie garsiausius kompozitorius, padeda suprasti operų siužetus, įdomumu nenusileidžiančius romanams. „Raudok, drebėk, mirk“ - tai knyga, kuri padės suprasti operą, suvokti jos didybę bei žavesį ir pamėgti ją, jei iki šiol to dar nepadarėte.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašas
2020-07-24

Radau viską, ko tikėjausi iš knygos aprašymo, ir dar truputį daugiau.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu