⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Raudona ir juoda

Kaina: 11,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 11.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raudona ir juoda" aprašymas

Romaną "Raudona ir juoda" prancūzų rašytojas Stendalis (Anri Beilis, 1783-1842) vadino "XIX amžiaus Prancūzijos kronika". Jame puikiai perteikta Prancūzijoje restauracijos laikais vyravusi atmosfera.

Meilės, kuriai Stendalis ir gyvenime, ir kūryboje skyrė ypač daug dėmesio, motyvas atskleidžiamas per jauno seminaristo Žiuljeno Sorelio tragišką gyvenimo istoriją, kupiną subtiliausių šio jausmo apraiškų ir dramatiškų didelės aistros peripetijų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raudona ir juoda"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Raudona ir juoda", Stendalis (Stendhal). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stendalis (Stendhal) su knyga "Raudona ir juoda" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Raudona ir juoda" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stendalis (Stendhal). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Raudona ir juoda" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Raudona ir juoda" perkama kartu