0

Raudona kaip kraujas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786090113950

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Raudona kaip kraujas" aprašymas

Kartą gyveno mergaitė, kuri pradėjo bijoti...

Tamperės miesto Suomijos šiaurėje jau seniai nebuvo sukausčiusi tokia šalta žiema.

Gatvės užšalusios ir baltos kaip sniegas.

Per tokį akinantį baltumą prasimušti įstengia tik viena spalva – kraujo spalvos raudonis...


Septyniolikmetei Snieguolei Anderson tai pirmoji žiema Tamperėje. Ji mokosi prestižinėje meno mokykloje ir viena gyvena nedideliame butuke – toli nuo savo šeimos ir nelabai malonios praeities. Snieguolė laikosi atokiai ir nuo savo naujųjų bendramokslių ir vadovaujasi principu niekada nesikišti į svetimus reikalus.

Tačiau vieną ankstyvą rytą užklydusi į mokyklos fotolaboratorijos tamsųjį kambarėlį ir ten aptikusi išdžiaustytus banknotus su kraujo dėmėmis, mergina supranta – šįkart svetimų problemų išvengti nepavyks.

Vis greičiau įsisukantis įvykių sūkurys Snieguolę nublokš į didelį pavojų, ir ją vėl sukaustys baimė – nors buvo sau pažadėjusi daugiau niekada nieko nebebijoti...

Jaunimui skirtas įtempto siužeto ir šiaurietiškai mistiškas detektyvinis trileris "Raudona kaip kraujas" jau tapo sensacija visame pasaulyje. Knyga verčiama į beveik 50 kalbų ir lyginama su populiariąja suaugusiems skaitytojams skirta „Mergina su drakono tatuiruote“. Knygai pranašaujama didžiulė sėkmė.

SALLA SIMUKKA (Sala Simuka, g. 1981) – Tamperėje gyvenanti rašytoja ir švedų kalbos vertėja. Parašė keletą romanų ir trumposios prozos rinkinį, į suomių kalbą išvertė nemažai romanų suaugusiesiems, knygelių vaikams, teatro pjesių. Rašo knygų recenzijas dienraščiams Helsingin Sanomat ir Hämeen Sanomat bei žurnalui Suomen Kuvalehti. Taip pat dirba jaunimo literatūros leidinio LUKUfiilis redaktorės pavaduotoja.

2013 metais ši jauna rašytoja buvo apdovanota prestižine Suomijoje Topelijaus vardo premija, kuri skiriama už nuopelnus vaikų ir jaunimo literatūrai.


Rašydama knygą „Raudona kaip kraujas“ autorė klausėsi šių kūrinių:

GARBAGE: The World Is Not Enough

LALEH: Some Die Young

FLORENCE AND THE MACHINE: Breath of Life

LANA DEL RAY: Summertime Sadness

MASSIVE ATTACK: Protection

CHISU: Kohtalon oma


Iš suomių k. vertė Aida Krilavičienė 

Parašykite atsiliepimą apie "Raudona kaip kraujas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Raudona kaip kraujas, kurią skaitytojams dovanoja Salla Simukka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Salla Simukka su knyga Raudona kaip kraujas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Raudona kaip kraujas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Salla Simukka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Raudona kaip kraujas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Raudona kaip kraujas" perkama kartu