0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raudona užrašų knygelė

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 3.70 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Raudona užrašų knygelė


2021-08-31 10.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Raudona užrašų knygelė" aprašymas

Metai bėga kaip smėlis laikrodyje, kol galiausiai išbyra paskutinės smiltelės. Gyvenimas mums suteikia daug progų. Tos, kurias išnaudojame, tampa prisiminimais ir tarsi dulkės nusėda mūsų atminties lentynose. Tačiau ką iš prabėgusių dienų verta atsiminti, o ką verčiau nustumti užmarštin? Sofia Lundberg siūlo atsiversti „Raudoną užrašų knygelę“ ir atgaivinti vienos moters, senosios švedės Dorės, gyveno istoriją.

Senolė, sulaukusi 96 metų amžiaus, gyvena viena savo bute Stokholme. Nors ją retai kas aplanko, džiaugsmo jai suteikia internetiniai pokalbiai su dukterėčia Džene – vienintele Amerikoje gyvenančia giminaite. Bendravimas su ja grąžina Dorę į jaunystės dienas ir džiugiai paįvairina jos kadienybę.

Kadaise, kai Dorė buvo dešimties metų, tėtis jai padovanojo užrašų knygelę. Joje ji visą gyvenimą žymėjosi sutiktus žmones, įvykius, tuos, kuriuos mylėjo ir tuos, kurie įskaudino. Dabar, atsivertusi ją, Dorė mato daugybę išbrauktų vardų – tie žmonės jau iškeliavę anapilin. Dorė jaučia vis didesnį norą imti rašiklį ir užrašyti savo atsiminimus. O jų būta įvairiausių – nuo pirmojo tarnaitės darbo Švedijoje ir modelio karjeros ketvirtojo dešimtmečio Paryžiuje iki pabėgimo į Manheteną Antrojo pasaulinio karo išvakarėse.

Madam Serafin, dailininkas Gesta, sesutė Agnesė ir gyvenimo meilė Alanas – kur jie dabar? Kaip susiklostė jų gyvenimo istorijos, kur juos nubloškė likimas? Šie apmąstymai paskatina Dorę rašyti. Jos atsiminimai - tai brangiausias turtas, kuriuo ji nori pasidalinti su kitais. Ypač su Džene, kuriai Dorės mintys ir gyvenimo pavyzdys gali padėti įveikti slegiančius vaikystės atsiminimus, sužinoti giminės paslaptis ir drąsiai kurti savo gyvenimo istoriją.

Žurnalistė ir buvusi žurnalo redaktorė Sofia Lundgren kviečia leistis į peržengiančius laiką ir erdvę nuotykius ir kartu su senaja Dore patirti didžiąją meilę ir skausmingą netektį. „Raudona užrašų knygutė“ – pirmasis autorės kūrinys, palankiai sutiktas kritikų ir sulaukęs tarptautinio pasisekimo. Talentas rašyti, jautrus ir empatiškas santykis su veikėjais – stipriosios rašytojos savybės. Šios knygos siužetas įtraukiantis ir jaudinantis. Kelionė per Dori gyvenimo metus nuo lopšio iki garbios senatvės padeda suprasti, kiek daug gyvenime lemia atsitiktinumas ir kokia svarbi yra meilė.

Iš švedų kalbos vertė Agnė Kudirkaitė-Ydrauw


  • Autorius: Sofia Lundberg
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791086

Parašykite atsiliepimą apie "Raudona užrašų knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Raudona užrašų knygelė, kurią skaitytojams dovanoja Sofia Lundberg. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sofia Lundberg su knyga Raudona užrašų knygelė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Raudona užrašų knygelė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sofia Lundberg. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Raudona užrašų knygelė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Raudona užrašų knygelė" perkama kartu