0

Raudonas ir žalias. Taivanas

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 3.40 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Raudonas ir žalias. Taivanas

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9786098105452

2021-03-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Raudonas ir žalias. Taivanas" aprašymas

Taivanas – valstybė Azijos rytuose, kuri iš tiesų neegzistuoja, nes oficialiai pripažįstama kaip Kinijos dalis. Tai sala, kurią skalauja Ramusis vandenynas, Pietų Kinijos ir Filipinų jūros. Pažinti šią tolimą šalį ir jos išskirtinę kultūrą kviečia Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas, politikos mokslų daktaras Aurelijus Zykas. „Raudonas ir žalias. Taivanas“ – knyga, parašyta dienoraščio stiliumi, tačiau puikiai pasitarnaus kaip kelionių gidas ir sužadins susidomėjimą tolimąja Azijos šalimi, išsaugojusia IV a. Kinijos civilizacijos palikimą.

Aurelijus Zykas apie Taivaną pasakoja iš dviejų perspektyvų – tai ispūdžiai iš dviejų autoriaus kelionių į Taivaną 2003 ir 2013 metais. Pirmą kartą jis – mainų studentas, studijuojantis Japonijoje ir nusprendęs aplankyti kitą šalia esančią Azijos šalį. Dešimtmečiu vėliau – pripažintas mokslininkas, kurį į konferenciją pakvietė Taivano universitetas. Tai dvi skirtingos istorijos, pasakojamos paraleliai, tačiau jose skaitytojas atpažins tą pačią šalį, jos simbolius, tradicijas ir kultūrą.

Taivanas – kontrastų šalis, kur smėlėtus auksinius paplūdimius keičia įspūdingos uolėtų kalnų grandinės, o aplink jas vingiuoja džiunglių juostos. Visą šį kvapą gniaužiantį gamtos peizažą papildo žmogaus kultūrinis palikimas – šventyklos, muziejai, miestai ir miesteliai. „Raudonas ir žalias. Taivanas“ – tai knyga apie pietų Kinijos žmonių jautrumą, unikalią gamtą, savitą gyvenimo būdą, istoriją ir kultūrą. Joje atsispindi ir didžiųjų Taivano miestų šurmulys, ir rami kaimietiško gyvenimo tėkmė, ir įspūdžiai iš istorinių vietovių. Knygos pasakojimą papildo gausybė lyrinių intarpų - kinų filosofo Džuangdzi mintys.

Knygos pabaigoje skaitytojas ras žodynėlį, kuris padės geriau suprasti kai kuriuos autoriaus vartojamus terminus. Jais Aurelijus Zykas siekė išsaugoti pasakojimo autentiškumą ir padėti skaitytojui prisiliesti prie Taivano gyvenimo ritmo, jo kalbos subtilybių.

Ankstesnėje savo knygoje mokslininkas pristatė tolimąją Tekančios saulės šalį – Japoniją. Pastaroji, kaip pripažįsta autorius, jam artimesnė ir joje jis praleido daugiau laiko. O apie Taivaną jis ėmėsi rašyti nesulaukęs ilgiau šalyje gyvenančių ir geriau ją pažįstančių lietuvių bandymų imtis plunksnos.

Aurelijus Zykas prisipažįsta, kad tekstas gali pasirodyti fragmentiškas ir nenuoseklus, tačiau anot jo, tai daryta sąmoningai. Autorius įsitikinęs, kad tarsi mozaika sudėlioti įspūdžiai, prisiminimų nuotrupos, turimos žinios ir patirtos emocijos geriau perteiks nepakartojamą Taivano grožį.

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonas ir žalias. Taivanas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Aurelijus Zykas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Raudonas ir žalias. Taivanas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Raudonas ir žalias. Taivanas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Raudonas ir žalias. Taivanas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Raudonas ir žalias. Taivanas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelijus Zykas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Raudonas ir žalias. Taivanas" perkama kartu