0

Pirkėjų atsiliepimai

Raudonas žmogus / Juodas žmogus

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 14,29 €
Kaina knygyne: 19,59 €*
Sutaupote: 5,30 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raudonas žmogus / Juodas žmogus" aprašymas

„Raudonas žmogus / Juodas žmogus“ - tai „Amžinybės fjordo pranašų“ priešistorė, antroji Grenlandijos trilogijos dalis.

1728-ieji. Prie pastoriaus Hanso Egedės šeimos, neseniai apsigyvenusios Grenlandijoje, prisijungia Danijos karaliaus atsiųsti nauji atvykėliai: meistrai, pirkliai, būrelis kareivių ir tuzinas paskubomis sutuoktų porų – kalinių ir prostitučių. Atokiame krašte – naujienos iš žemyno čia laivais keliauja apie metus – kuriama nauja visuomenė. Susiduria dvi kultūros: pagoniškoji ir protestantiškoji. Šamanas Apalutokas negali atleisti pastoriui Hansui Egedei, kad paėmė jo sūnų ir užaugino kaip savą, pašalindamas tikrąjį tėvą iš jo gyvenimo. Egedė atrodo nepalenkiamas – dėl savo misijos jis nepaiso net tų, kurie jį myli labiausiai.

„Su didele aistra, išmone ir drąsa parašytas istorinis romanas. Kaleidoskopiškas, sultingas, baisus. Kimas Leine tarsi veda skaitytoją pragaro ratais vis žemyn, ir skaitydamas jauti, kad šios kelionės reikia. Autorius pašiepia pastorių Hansą Egedę, istorinę asmenybę ir svarbiausią Grenlandijos kolonizatorių. Vis dėlto K. Leine ne tik papurto savo personažų (o drauge ir skaitytojų) sąžinę, bet ir sugeba pamilti kiekvieną su visomis jo ydomis.“
Vertėja Ieva Toleikytė

„Romane tamsos ir šviesos santykis turi būti 9:1. Galbūt tai šiaurietiškas bruožas: šiaurėje žiema trunka 9 mėnesius, vasara – 3 savaites, o tarp jų – pilkuma. Galime ištverti ilgai trunkančią tamsą, vėją, šaltus žiemos mėnesius, nes svajojame apie tą trumpą katarsį, kuris mūsų laukia liepos mėnesį.“
Kim Leine, „Literatūra ir menas“


  • Autorius: Kim Leine
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 536
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274930
  • Vertėjas: Ieva Toleikytė
  • Iš kokios kalbos versta: danų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raudonas žmogus / Juodas žmogus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Raudonas žmogus / Juodas žmogus", Kim Leine. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kim Leine su knyga "Raudonas žmogus / Juodas žmogus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Raudonas žmogus / Juodas žmogus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kim Leine. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Raudonas žmogus / Juodas žmogus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Raudonas žmogus / Juodas žmogus" perkama kartu