0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Raudonasis teroras

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Raudonasis teroras


2021-04-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Raudonasis teroras" aprašymas

Arvydas Anušauskas knygoje „Raudonasis teroras“ pasakoja apie skaudų Lietuvos istorijos tarpsnį, kurio metu mūsų šalis patyrė Sovietų Sąjungos terorą, palikusį neištrinamus randus ir kainavusį daugybę lietuvių gyvybių.

Istorinė knyga „Raudonasis teroras“ buvo parašyta remiantis gausiais Lietuvos ir Rusijos archyvų dokumentais, tyrimais, mokslinėmis studijomis, taip pat įvairiais liudytojų pasakojimais. Aprašomi įvykiai apima penktąjį ir šeštąjį dvidešimtojo amžiaus dešimtmečius.

Arvydas Anušauskas išsamiai aptaria Rainių, Vorkutos, Igarkos ir kitų masinių žudynių detales, propagandinę sovietų valdžios reakciją ir vėliau vykusius teisminius procesus. Knygos „Raudonasis teroras“ skaitytojai gaus daug informacijos apie kalinių likvidavimą, baudžiamąsias operacijas, smogikų darbą, masinio trėmimo organizavimą ir kitus nusikaltimus žmonijai. Arvydas Anušauskas savo tekste išsamiai aprašo įvykių aplinkybes ir jų nulemtas pasekmes. Autorius daug dėmesio skiria ir šių laikų Lietuvoje vykdytiems teisiniams teisingumo procesams.

Sovietų Sąjunga mirčiai, badui ir skurdui pasmerkė milijonus žmonių. Tam jie taikė įvairius teroro būdus ir dirbo itin veiksmingai. Dar ir šiandien mūsų šalis sunkiai atsigauna nuo šio laikotarpio paliktų padarinių ir neigiamo poveikio visuomenei.

„Raudonasis teroras“ – istorinio-publicistinio žanro knyga skirta visiems kovojusiems, praradusiems, žuvusiems, taip pat besidomintiems XX amžiaus Lietuvos istorija bei sovietų nusikaltimais.

Arvydas Anušauskas –istorikas, publicistas, knygų autorius. Jis daugiau nei dešimt metų vadovavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Genocido ir rezistencijos tyrimo departamentui. Daugiau nei dvidešimt metų užsiima istoriniais tyrimais. Arvydas Anušauskas parašė virš dvidešimt istorinių knygų, kuriuose dominuoja sovietų slaptųjų tarnybų, teroro, genocido, pasipriešinimo temos. Taip pat autorius sukūrė 14 istorinių dokumentinių filmų scenarijus. 2012-tais metais Užsienio reikalų ministerija Arvydui Anušauskui įteikė garbės ženklą „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“, o 2018-tais metais jis buvo apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi.

Kviečiame knygą įsigyti internetu ir susipažinti su vienu skaudžiausių laikotarpių šalies istorijoje. Domina kitos temos? Pirkti online siūlome knygų, pasižyminčių tiek įdomiais siužetais, tiek patraukliais veikėjais, tiek patarimais ar biografijomis. Trumpi aprašymai, skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos, ištraukos ir santraukos padės išsirinkti knygą, o puslapių skaičius įvertinti apimtį. Taigi, skaitinius internetu pirkti patogu. Ieškote knygų pigiau? Pasidairykite po gerų kainų pasiūlymus, akcijas bei išpardavimus!Parašykite atsiliepimą apie "Raudonasis teroras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvos istorija

Arvydas Anušauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Raudonasis teroras, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Raudonasis teroras aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Raudonasis teroras už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Raudonasis teroras? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arvydas Anušauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Raudonasis teroras" perkama kartu