0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raudonkepuraitė

Knygą turime sandėlyje
2019-03-29

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 0.79 SoldOut

Knygos "Raudonkepuraitė" aprašymas

Raudonkepuraitė – viena gražiausių žymaus prancūzų rašytojo Šarlio Pero pasakų. Atvertę knygelę vaikučiai sužinos istoriją apie mergaitę raudona kepure, keliaujančią mišku aplankyti savo sergančios senelės. Tai gerai žinoma pasaka, skaitoma visame pasaulyje.2021-08-24

2021-02-20

2019-03-29

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonkepuraitė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raudonkepuraitė", kurį parašė Šarlis Pero (Charles Perrault). Siūlome ne tik išsamų "Raudonkepuraitė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Šarlis Pero (Charles Perrault). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raudonkepuraitė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raudonkepuraitė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raudonkepuraitė" perkama kartu