-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai

3.8
(29 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-03-16 Aura

Šaunuolė ir drąsi moteris, nebijojo atskleisti tiesą, pagarba. Pateikta įdomi informacija, rekomenduoju.


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 12.99 SoldOut

Knygos "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai" aprašymas

Atnaujinta ir papildyta laida.

Knygą "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai" galima priskirti "neautorizuotų" biografijų žanrui. Knygos herojė niekada nesutiko atsakyti į autorės klausimus nei rašant pirmąjį, nei antrąjį knygos leidimą, todėl tai, kas čia parašyta, yra lyg Dalios Grybauskaitės asmenybės pristatymas per kitų žmonių vertinimų prizmę.

Knygoje politikė pasirodo tokia, kokią ją mažai kas matė, ir nagrinėjami tie D.Grybauskaitės biografijos ir politinės veiklos aspektai, kuriuos ji nuslėpė nuo savo rinkėjų, kai siekė aukščiausio politinio posto Lietuvoje ir vėliau. Remiantis Ypatingojo archyvo dokumentais, atskleidžiama jos veikla sovietmečiu, jos tarnystė komunistiniam režimui ir pastangos išsaugoti karjerą Lietuvai paskelbus Nepriklausomybę. Plačiai parodyti jos prezidentavimo užkulisiai.

Knygai "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai" liudijo Gediminas Grina, tarnavęs Valstybės saugumo departamento vadovu didžiąją dalį D. Grybauskaitės prezidentavimo, Nepriklausomybės akto signataras Bronislovas Genzelis, buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovas Vitalijus Gailius, Viktoras Uspaskich, patyręs D. Grybauskaitės palankumo savo interesams, žurnalistai, politikai ir t.t.

Knygos "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai" turinys yra ilgus metus trukusio žurnalistinio tyrimo rezultatas. Joje atsispindi politikės kritikų ir garbintojų požiūriai. Čia kalba Arūnas Valinskas, liudija Irena Degutienė, Daiva Ulbinaitė ir kt.

Knygos autorė Rūta Janutienė yra spaudos ir televizijos žurnalistė, Vinco Kudirkos premijos laureatė.


  • Autorius: Rūta Janutienė
  • Leidėjas: Nataiva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 271
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099551906

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-16

Šaunuolė ir drąsi moteris, nebijojo atskleisti tiesą, pagarba. Pateikta įdomi informacija, rekomenduoju.

2021-10-15

Tai yra tikra tiriamoji žurnalistika.
Tokios knygos yra vertybė, verta kiekvienų namų bibliotekos.

2021-01-15

Paskaičius beraščių , nesugebančių lietuviškai rašyti gerus atsliepimus apie knygą, pasidaro aišku , kad reikia nemesti pinigų į šitą skiedalą . Bjauru darosi nuo tokių knygų.

2020-12-31

Propaganda ir melas

2020-11-28

kad dar yra Lieuvoje žurnalistų-tyrėjų.

2020-11-22

Žurnalistikos prostitutės priešmirtinės konvulsijos knygos lapuose

2020-11-22

Knyga kvailiams ir lengvatikiams.

2019-06-05

Knyga parašyta lietuviškai, ir tai yra viskas, ką apie ją galima būtų pasakyti gero.

2019-05-02

Rekomenduoju visiems. Tiesa turi buti auksciau visko.

2016-05-18

ziurejau angliskai,bet labai noreciau isigyti popierini Lietuviska varianta

2016-04-07

Deja, šiuo metu knygos neturime.

2016-02-16

Gyvenu Rokiškio rajone, nedideliame miestelyje ir labai norėčiau įsįgyti šią knygą RAUDONOJI DALIA, patarkite, kur ieškoti. Dėkoju.

2016-01-05

Maniau , kad jau iškeliavo, bet ne ! Dar daug megstų berečių valkiojasi po Lietuvą ieškodami ,ką aploti ,atsilyginant už neteisėtai padidintas pencijas ,kitus pensininkus nuskriaudžiant. Čia tai tikra nelaimė Lietuvos tie tebesantys " kūmų" pagalbininkai...
O knyga pažinčiai su tikrove išties vertinga...

2015-04-07

Šita knyga nėra išpardota,jin ira sunaikinta nes atskleidžia Dalios praiti o knygos autore Rūta dingo iš Lietuvos nes jin bijo del savo gvybės.Rūta atskleidė tokius faktus kur niekas negalejo sužinoti.

2015-02-04

Be komentarų,,,

2015-01-30

Kur būtų galima nusipirkti knyga "Raudonoji Dalia"??? kiek visu skamb ii knygynus, į
bibliotekuas,taip pat internete ši knyga neparduodama,jau išpirkta senai,na o pati Rūta Janutiene,šios knygos autore man naparaše,nagavau iš jos atsako,kur būtų galima nusipirkti,įsigyti šią knygą???

2015-01-03

Paskaiciau atsiliepimus,knyga.Isvada:kol si komunistu karta egzistuos,tol Lietuvoje nebus normalaus gyvenimo.

2014-07-02

As tai aplamai nelabai suprantu kas isrinko bei kas renka toki zmogu kaip Grybauskaite salies prezidentu? Persasi tik vienintele nuomone jog tai daro koks nors feminisciu ratas arba rinkimai konkreciai klastojami. Kokios demokratijos link mes su ja galime nueiti jeigu negali tureti savo poziurio i aplinkini pasauli bei neturi zodzio laisves,kas tai,kada draudziami rusijos kanalai bei zmogus negali manyti kitaip nei ji mano,ji feministe bei komuniste,kuri iskysusi liezuvi visas subines Briuselio islaize bei dar islaizys,kuri yra neadekvati nes mano manymu priklauso feminisciu klubui bei net nera turejusi seimos? Kaip gali blaiviai mastyti zmogus ir valdyti sali jei jis net nesugeba susitvarkyti savo asmenini gyvenima,kuris atideda svarbius susitikimus su kitomis salimis ir lekia i kalejima pasimatyti su nusikaltele kuri buvo pripazinta kalta bei nuteista kaleti? Kaip visa tai suprasti ir toleruoti? Kada su tokiais kaimynais kaip rusija veda labai neteisinga bei agresine politika kada musu ukininkai tik ir gali savo prekes parduoti rusijai ir niekada neparduos europai nes Briuselis to nedaleis? Kas tai? Kur zmones ziuri? Buvusi komuniste islaiziusi subines komunistams dabar neistraukia liezuvi is Briuseliniu subiniu ir zmones ja renka. Niekada nepatikesiu kad taip yra, kad butent liaudis isrinko ja. Labai apmaudu kad pas mus nera demokratijos bei visa informacija kuri yra susijusi su tiesa yra blokuojama ir jie tik persa savo nuomone bei syknalaiziskus poziurius. Apmaudu kad taip yra ir mes bejiegiai kazka pakeisti nes butent pas mus ir yra vykdoma diktatura.

2014-01-21

Tikrai tiesa parašyta, nes eilę faktų žinojau, dar iki perskaitant šią knygą.
Dabar ir pažįstamiems kaip mažytę dovanėlę perku šią knygą :)

2014-01-12

Reikes nusipirkt.

2013-12-29

Jeigu sistema taip stengiasi užgniaužti tas mįsles, šią knygą nusipirkti tiesiog būtina.

2013-12-02

Gal kartais ponia Janutienė nori būti prezidente? Nes pasak jos, visi blogi, gerų nėra.

2013-11-18

Prie ko čia autorės personalija Grinevičiūtė-Janutienė? ESMĖ - pati knyga ir joje išdėstyti faktai. Pas mūsų žmones labai trumpa atmintis. Ar užmišome, kad VIENA SVARBIAUSIŲ asmens anketos grafų buvo - AR TURIT UŽSIENYJE GIMINIŲ. Jei prieš armiją sužinodavo, kad neduok dieve kapitalistinėje šalyje turi kokių giminių, tarnyba ŠIAURĖJE ar VIDURINĖJE AZIJOJE 100proc. garantuota. Ir keiki tuos gimines, nors su jais ir santykių nepalaikiai. O APIE TAI, KAD IŠVAŽIUOT Į TURISTINĘ KELIONĘ, KAD IR Į MONGOLIJĄ, galėjai pasvajoti. O jai KAS DAR PRIMIRŠO, tai kad TSRS civiliai karatė užsiėminėti negalėjo, UŽ TAI BUVO STRAIPSNIS BAUDŽIAMAJAME KODEKSE - ir ne vienas pagal šį straipsnį buvo pasodintas. "Amerikos balso", "Laisvosios Europos", "Vatikano" radijo transliacijų klausydavomės tyliai, užsirakinę buto duris, kad neduok dieve kas neišgirstų, nes tuomet turėsi nemalonumų "per valdiškus namus". O įžymusis išsireiškimas - "na čia, netelefoninis pokalbis", iš kur atsirado, ar jau visi pamiršo? VISUOTINĖ, NET GAL IR PERDĖTA, KGB BAIMĖ. Ir tai dar buvo 1988-89 metais ir staiga, kaip iš giedro dangaus - Sąjūdis.Taip, jaunimui žiūrint iš šios dienos atrodo, KAD kažkokios SAPALIONĖS, NESĄMONĖS, bet TAIP BUVO IŠ TIKRŲJŲ, netikit, pažiūrėkit internete, pasiklausinėkit tėvų, senelių.

2013-11-18

aciu uz atsiliepima,norejau pirkti,dabar apsigalvojau

2013-11-18

PATARTINA KIEKVIENAM LIETUVOS PILIEČIUI ĮSIGYT IR PERSKAITYT, bent prieš artėjančius prezidento rinkimus. IR REIKT PASKUBĖT, NES TUOJ KNYGA GALI BUTI UŽDRAUSTA IR IŠIMTA.
Šiaip, Grinevičiūtė-Janutienė, savo kaip žurnalistės įvaizdį, bent jau mano akyse susigadino dalyvaudama „violetiniame skandale“, kai pažeidė PAGRINDINĮ ŽURNALISTŲ PRINCIPĄ – PATEIK INFORMACIJĄ, BET JOS NEPULK VERTINTI, INTERPRETUOTI IR PALAIKYT KIENO NORS PUSĘ, T.Y. IŠLIKTI KIEK ĮMANOMA OBJEKTYVIAI, NEPASIDUOT EMOCIJOMS. Šiaip, kalbant dėl knygos „Raudonoji Dalia“, stilius geras, skaitosi lengvai. Aprašoma ne tik pagrindinė herojė, bet ir jos idėjinis „tėvelis-patarėjas“ profesorius Landsbergis, taip pat apie V. Uspaskichą ir kitą Lietuvos „elitą“. Aišku, autorė labai pasikuklino skirsnyje „Grybauskaitė ir violetinė spalva“ (ne)aprašydama savo didelio vaidmens skleidžiant Lietuvoje „violetinę isteriją“, neminima viena iš pagrindinių prezidentės ekspatarėjų – vyr. patarėjos teisės klausimais Solveigos Cirtautienės vaidmuo „violetiniame skandale“. O ir violetiniam skandalui skirti 8 vargani puslapėliai iš 221 teksto puslapių. KUKLINASI AUTORĖ SAVO VEIKLOS VIOLETINIAME SKANDALE.

2013-11-15

Senos Kremliaus spec. tarnybų bendradarbės Grinevičiūtės parengta (arba tik pasirašyta)knyga skirta miesčionims ir tamsuomenei pasiskaityti prieš artėjančius Prezidento rinkimus. Pačios Rūtos Grinevičiūtės veiklos analizuoti beveik nėra prasmės - tai beviltiškai degradavusi moteriškė.

2013-10-15

Perskaiciau ir nusivyliau - pagiezingas gandu rinkinys.

2013-10-08

Nu nemėgstu aš tos Grinevičiūtės, ir niekada nemėgau, bet reikia ir tokių žmonių. Kažkas gi turi pasakyti, kad "karalius nuogas". Daug paviršutiniškos informacijos, bet tarp eilučių esmė matosi. Beje, viršelis tai klaikus, kaip kokio siaubo romaniūkščio....

2013-10-07

Kai kurie dalykai buvo pakankamai nauji, nors laikau save besidominčiu politika. Kai kur p.Rūta perspaudžia (juk vaikai nėra atsakingi už tai, kas buvo jų tėvai), bet visumoje labai verta perskaityti. Jau primiršti dalykai atgyja naujoje šviesoje :)

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Rūta Janutienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūta Janutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Raudonoji Dalia. Nuslėptieji Dalios Grybauskaitės biografijos puslapiai" perkama kartu