0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raudonoji karalienė

4.7
(18 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-30 Vaida

Kam patinka žiaurioji fantastika, su siaubo elementais, tokie kūriniai, kaip išvalymas, bado žaidynės, pjūklai ir tt patiks ir ši knyga.


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 11.69 SoldOut

Knygos "Raudonoji karalienė" aprašymas

"Raudonoji karalienė" - 2015 metų laukiamiausia knyga, skirta „Divergentės“ ir „Bado žaidynių“ skaitytojams!

Maros pasaulis padalytas pagal kraują – raudonieji tarnauja sidabrinio kraujo kilmingiesiems, apdovanotiems antžmogiškomis galiomis. Mara yra raudonoji, gyvena skurdžiame kaimelyje vagiliaudama, kad pragyventų, kol lemties valia atsiduria sidabrinių karaliaus rūmuose. Valdovo, princų ir visų kilmingųjų dvariškių akivaizdoje ji atranda turinti ypatingų galių.
Norėdamas šitai nuslėpti, karalius priverčia Marą apsimesti kitados pamesta kilminga sidabrine ir paskelbia vieno iš savo sūnų sužadėtine. Norėdama išgelbėti namiškius nuo persekiojimo ir savo vaikiną nuo žūties mūšio lauke, ji sutinka apsimesti sidabrinių palikuone ir tapti princo Maveno sužadėtine. Mavenas neabejingas Marai, tačiau vyresnysis jo brolis, pirmasis princas Kalas, regis, irgi žavisi ja...
Mara ryžtasi pasinaudoti naująja savo padėtimi ir pagelbėti raudoniesiems išsivaduoti iš sidabrinių priespaudos. Neatsargus žingsnis gali baigtis mirtimi, nes šiame pavojingame žaidime lemiamas vaidmuo tenka išdavystei.

Septyniolikmetei Marai iš Polių kaimo atrodo, kad jos gyvenime negali būti jokių pokyčių. Vis dėlto likimo vingiai nenuspėjami: po netikėtos pažinties su paslaptingu vaikinu mergina atsiduria sidabrinių rūmuose tarp tų, kurių labiausiai nekenčia. Netrukus sužino, kad jai, nors ir ne kilmingajai, paklūsta ypatinga galia, kelianti grėsmę pačių sidabrinių viešpatavimui. Noromis nenoromis Mara įtraukiama į pavojingus žaidimus.
Kas bus laimėtojas šiame keistame nuolatos kariaujančiame pasaulyje, padalytame pagal kraujo spalvą?

Iš anglų k. vertė Rita Kaminskaitė

  • Pavadinimas originalo kalba: The Red Queen
  • Autorius: Victoria Aveyard
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090118153

2021-06-30

Kam patinka žiaurioji fantastika, su siaubo elementais, tokie kūriniai, kaip išvalymas, bado žaidynės, pjūklai ir tt patiks ir ši knyga.

2021-06-29

Intriguojantis ir labai įdomus pasakojimas. Verčia žavėtis autirės išmone.

2021-06-29

Intriguojantis ir labai įdomus pasakojimas. Verčia žavėtis autirės išmone.

2021-06-28

Paprastas būdas atskirti gerą knygą nuo blogos. Pažiūrėkite kas išleido, jei alma litera, vadinas bus gera knyga, jei kažkokia nežinoma leidykla, geriau apeit iš karto ir negaišt laiko. Puiki knyga.

2021-06-22

Labai geras skaitinys. Manau mylimiausia mano knyga, patenka į mano populiariausiųjų sąrašą.

2021-06-21

Perskaicius buvau sukresta, bet geraja prasme. Rekomenduoju visiems.

2021-06-09

skonio reikalas, bet turbūt kas neskaito tokio žanro tai ir neskaitys, o kas skaito, manau, pritars jog intrigos truputį pritrūko.

2021-06-02

Tai buvo fantastiška! Man labai patiko šis beprotiškas knygos nuotykis, tai yra fantazija, kurios aš ieškojau.

2021-05-27

Silpnoka karalienė, yra kur kas smagesnių veikalų šią tematika.

2021-05-27

Savotiška pelenės istorija, tik Mara kur kas atkaklesnė, nebijanti iššūkių ir pakovoti už savo vietą po saule. Tokios herojės niekada nelieka be atlygio, geras, įtaigus romanas.

2021-05-26

Lyg ir toks bado žaidynių atgarsis, privilegijuoti ir nuskriaustieji, sidabrinio kraujo ir nekilmingieji, bet su pastarąja sunku palyginti, šiaip tiesiog trūksta parako.

2021-05-19

Pirmas blynas ir tas prisvilo. Nežinojau pabandžiau nepatiko. Net sunku apibūdinti kas konkrečiai, bet kažkaip viskas labai išgalvota, ir sunkiai skaitėsi. Supratau jog esu ne fantastikos mėgėja.

2021-05-13

Nieko netrūko, knygoj pilna nuotykių, pavojų, meilės trikampio ir ypatingų galių. Verta dėmesio!

2021-05-12

Begalo patiko šis beprotiškas knygos nuotykis, tai viesulas nuo pradžios iki galo!

2021-04-30

Dviprasmiškas įspūdis. Siužetas lyg ir įdomus, bet skaitant ateina jausmas, kad kažką jau esi panašaus skaitęs, išgyvenęs. Sunkiai skaitėsi, gal vertimas prastas, nežinau. Vidutiniška.

2021-04-21

Gera knyga. Daug intrigų, aistros. Kova už būvį, meilę ir tikrąją kilmę.

2021-04-19

Stebina autorės išmonė ir sukurta siužetinė linija. Daug istorinių vingių, komplikuota meilės ir nulemtos kilmės istorija.

2021-04-16

Knyga fantastikos mėgėjams. Divergentės fanėms turėtų labai patikti :)

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonoji karalienė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Raudonoji karalienė", kurią skaitytojams dovanoja Victoria Aveyard. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Victoria Aveyard su knyga "Raudonoji karalienė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Raudonoji karalienė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Victoria Aveyard. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Raudonoji karalienė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Raudonoji karalienė" perkama kartu