0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Raudonoji mafija. Kaip Rusijos nusikaltėliai įsiveržė į Ameriką

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 15,19 €*
Sutaupote: 2.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Raudonoji mafija. Kaip Rusijos nusikaltėliai įsiveržė į Ameriką


2021-04-30 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Raudonoji mafija. Kaip Rusijos nusikaltėliai įsiveržė į Ameriką" aprašymas

Aštuntajame ir devintajame dešimtmetyje JAV išplėtė imigracijos politiką, leisdama atvykti į šią šalį Sovietų Sąjungos žydams. Dauguma jų įsikūrė Bruklino pietinėje dalyje Braiton Biče (kartais dar vadinamame „Mažąja Odesa“). Į JAV ėmė plūsti sovietų emigrantai, tarp jų buvo daugybė nusikaltėlių ir žudikų, kuriais sovietai norėjo atsikratyti. Daugelis jų greitai įsitvirtino kaip rimta kriminalinė jėga Niujorke, Las Vegase ir kitur. 10-ajame dešimtmetyje nuo Braiton Bičo iki Maskvos, nuo Toronto iki Honkongo Rusijos mafija tapo greičiausiai pasaulyje augančia kriminalinio pogrindžio supergalia. Prekiaudami prostitutėmis, heroinu ir raketomis jie kelia didžiulę grėsmę pasaulio stabilumui ir saugumui.

Tuo, kuo Rusijos mafija yra šiandien, ją pavertė Sovietų Sąjungos žlugimas. Nusilpusioje ir nuskurdusioje Rusijoje ji greitai tapo dominuojančia jėga. Ir dabar ji pasklido po visus Jungtinių Amerikos Valstijų kampelius, įsiliedama į bankus, finansų rinkas, Kanados vertybinių popierių biržą ir brokerių įmones, net Nacionalinę ledo ritulio lygą (NHL), o Amerikos teisėsauga tik šiuo metu ima prabusti ir pastebėti šią didžiulę problemą.

Joks žurnalistas pasaulyje nežino apie Rusijos mafiją Amerikoje daugiau už Robertą Friedmaną. Rizikuodamas savo saugumu jis užmezgė ryšius su daugeliu aukšto rango nusikaltėlių, pirmą kartą papasakojusių apie savo veiklą. Jo tyrimas atskleidė tiesą: Raudonoji mafija įsitvirtinusi visur. To pasekmės teisėsaugai, ekonomikai, užsienio politikai, Amerikos žmonėms yra pribloškiančios.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius


  • Autorius: Robert I. Friedman
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268123

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonoji mafija. Kaip Rusijos nusikaltėliai įsiveržė į Ameriką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istorija ir visuomenė

Robert I. Friedman parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Raudonoji mafija. Kaip Rusijos nusikaltėliai įsiveržė į Ameriką, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Raudonoji mafija. Kaip Rusijos nusikaltėliai įsiveržė į Ameriką aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Raudonoji mafija. Kaip Rusijos nusikaltėliai įsiveržė į Ameriką už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Raudonoji mafija. Kaip Rusijos nusikaltėliai įsiveržė į Ameriką? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert I. Friedman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Raudonoji mafija. Kaip Rusijos nusikaltėliai įsiveržė į Ameriką" perkama kartu