0

Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis

  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15X21,kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 624
  • ISBN ar kodas: 9789955165408

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis" aprašymas

Ši knyga "Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis" – tarsi jaudinanti kelionė iš viduramžių miškų į spindintį XVIII a. dvarą ir toliau – per Lenino revoliuciją – į slaptą prezidento, turinčio juodąjį karatė diržą, pasaulį.

Nėra išlikusių jokių dokumentų apie Kremliaus atsiradimą. Kronikose 1147 m. ir dar kartą 1156 m. užsimenama valdovo rezidenciją buvus Maskvoje, bet niekas tiksliai nežino, kas pirmas pastatė į tvirtovę panašų pastatą ant kalvos prie Maskvos ir Neglinajos upių. Autorė pažeria ir netikėtų faktų: pasirodo, tą tvirtovę, kuri buvo ne kartą nusiaubta, tą tikrą rusiškumo simbolį, XV a. pastatė italai.

Knygoje pateikiama iliustracijų, žemėlapių, kuriuose pavaizduota, kaip atrodė Kremlius Vasilijaus III valdymo laikais XVI a., koks jis buvo 1903 m. ir kas yra išlikę iki šių dienų.

Catherine Merridale yra istorikė ir knygų – daugiausia apie Rusijos istoriją – autorė. Ji – Londono Karalienės Marijos universiteto šiuolaikinės istorijos profesorė. Už knygą „Raudonoji tvirtovė“ (Red Fortress) 2014 m. autorė pelnė keletą prestižinių apdovanojimų.
Catherine Merridale rašo straipsnius apie Rusijos politiką, kultūrą ir dabartinius įvykius, dažnai lankosi Maskvoje ir Sankt Peterburge.

Iš anglų kalbos vertė Vesta Berkmanienė

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis, kurią skaitytojams dovanoja Catherine Merridale. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Catherine Merridale su knyga Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Catherine Merridale. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Raudonoji tvirtovė. Slaptoji Rusijos istorijos širdis" perkama kartu