0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raudonoji upė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 7.66 SoldOut

Knygos "Raudonoji upė" aprašymas

Tai vienos didžiausių Lietuvos poečių Janinos Degutytės(1928–1990) viso gyvenimo eilėraščių rinktinė ir autobiografiniai tekstai.
Janinos Degutytės (1928–1990) „Raudonoji upė“ – dvidalė knyga. Ją sudaro rinktiniai, geriausi eilėraščiai ir autobiografija, parašyta atsakymų pavidalu, paskutinėmis gyvenimo dienomis dar papildyta pasakojimu. Reto skaudumo ir reto atvirumo įrašai.
Poezijoje Janina Degutytė pasirodė staiga, ištraukta į šviesą bičiulių – likimo lėmėjų. Pati poetė, dar paauglystėje parašiusi pirmuosius rezistencinius eilėraščius, pokario poezijoje sau vietos nematė.
Tos vietos ėmė rastis, kai 1959 ir 1960 metais išėjo pirmosios knygos („Ugnies lašai“ ir „Dienos – dovanos“): švaraus lyrinio skambėjimo, tikro gamtos jausmo, aukštų intonacijų.
Stebino eilėraščių šviesa. Užslopinta gėla, sunkus gyvenimas, tamsa, sklindanti ir iš beviltiškai geriančios motinos, ir iš itin skaudžios vaikystės, paauglystės. Ligos, jų komplikacijos.
Ištvėrė. Padėjo silpnesniems už save. Parašė geros poezijos.
Įėjusi į Salomėjos Nėries tradiciją, vienu sparnu lietėsi prie savo kartos, prie Algimanto Baltakio, Alfonso Maldonio, Justino Marcinkevičiaus, kitu – prie Liūnės Sutemos. Bežemių sesuo savo žemėje.

Sudarė - Viktorija Daujotytė

  • Autorius: Janina Degutytė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21
  • ISBN ar kodas: 9786090109236

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonoji upė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Raudonoji upė", kurią skaitytojams dovanoja Janina Degutytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Janina Degutytė su knyga "Raudonoji upė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Raudonoji upė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janina Degutytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Raudonoji upė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Raudonoji upė" perkama kartu