0

Raudonųjų batelių klubas 2. Draugės amžinai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Raudonųjų batelių klubas 2. Draugės amžinai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786090133903

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Raudonųjų batelių klubas 2. Draugės amžinai" aprašymas

Keturios geriausios draugės – Frida, Liusija, Bėja ir Marta – nekantriai laukia vasaros atostogų. Jos jau seniai suplanavo kelias rugpjūčio savaites praleisti vasaros stovykloje. Tačiau Frida praneša netikėtą žinią – ji negalės vykti kartu!

Atrodo, visi planai žlunga ir taip ilgai lauktas susitikimas neįvyks. Bet neišskiriamos draugės pasiruošusios padaryti viską, kad išgelbėtų savo atostogas. Raudonųjų batelių klubas taip lengvai nepasiduos! Tik ar joms pavyks?

Iš ispanų kalbos vertė Eglė Naujokaitytė

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonųjų batelių klubas 2. Draugės amžinai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Raudonųjų batelių klubas 2. Draugės amžinai, kurį parašė Ana Punset. Siūlome ne tik išsamų Raudonųjų batelių klubas 2. Draugės amžinai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ana Punset. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Raudonųjų batelių klubas 2. Draugės amžinai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Raudonųjų batelių klubas 2. Draugės amžinai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Raudonųjų batelių klubas 2. Draugės amžinai" perkama kartu