0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raudonųjų batelių klubas 3. Dėl svajonės gali viską

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 9,15 €*
Sutaupote: 0.86 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-07 Gabrielė

Nuostabi knyga norisi darkart ir darkart tik ir vėl iš naujo norisi pradėt

Raudonųjų batelių klubas 3. Dėl svajonės gali viską


2021-07-31 8.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Raudonųjų batelių klubas 3. Dėl svajonės gali viską" aprašymas

Trečioji garsiosios „Raudonųjų batelių klubo“ serijos knyga „Dėl svajonės gali viską“ vėl žada įtemptą istoriją. Keturių draugių įkurtas klubas ir jų nepaprasta draugystė atsiduria ant iširimo ribos. Kas nutiko mergaitėms ir jų draugystei? Ar dar yra bent menkiausia galimybė išgelbėti klubą?

Po vasaros stovyklos keturios geriausios draugės beveik nesikalba. Ir nė viena nenori žengti pirmojo žingsnio, kad susitaikytų. Liusija įsitikinusi, kad nei Martai, nei Fridai, nei Bėjai Raudonųjų batelių klubas neberūpi. Kas gi nutiko toje vasaros stovykloje? Panašu, kad draugės pamiršo pažadą, jog jų draugystė visuomet bus svarbiausia.

Dabar nežinia, ar draugėms padės, ar tik dar labiau sukiršins jų laukiantis naujas nuotykis – merginos gali tapti tikromis žvaigždėmis, mat dalyvaus TV reklamoje.

Ar pavyks keturioms neišskiriamoms draugėms – Liusijai, Martai, Fridai ir Bėjai įveikti skirtumus ir vėl susiburti draugėn?

„Dėl svajonės gali viską“ – tai trečioji serijos apie Raudonųjų batelių klubą dalis, kurioje keturioms draugėms teks paplušėti, kad išsaugoti draugystę.

„Raudonųjų batelių klubo“ serija jau tapo tikra paauglių manija Ispanijoje ir išgarsino rašytoją visame pasaulyje.

Autorė sukūrė keturias veikėjas, su kuriomis nori tapatintis daugelis paauglių.

Liusija – kūrybingoji. Ji turi dvi didžiausias aistras – šokti ir piešti. Matematika jai – tikras pragaras.
Marta – romantiškoji. Ji mėgsta skaityti, ypač gražias ir romantiškas istorijas. Ji šiek tiek melancholiška ir nuoširdžiai saugo įvairias nostalgiją keliančias smulkmenas.
Frida – nuotykių mėgėja. Ji praktiška, drąsi ir ryžtinga, visuomet sugeba prajuokinti kitus.
Bėja – svajotoja. Ji taip mėgsta muziką, kad paslapčia ir pati kuria trumpus kūrinėlius grodama smuiku. Bėja šiek tiek prisibijo naujovių ir yra drovi.

Ana Punset (g. 1981) – ispanų rašytoja, kurianti paaugliams. Ją išgarsino „Raudonųjų batelių klubo“ serija – vien gimtojoje Ispanijoje parduota per 200 tūkstančių šių knygų.
Rašytoja yra kilusi iš Taragonos miesto Ispanijoje. Studijavo audiovizualinę komunikaciją Barselonoje. Dirbo su keliais filmais ir televizijos projektais, vėliau studijavo tekstų rašymą filmams ir televizijai, taip pat baigė kursus Rašytojų mokykloje Madride. Pradėjo bendradarbiauti su įvairiais leidiniais, pasirašiusi pseudonimu išleido keletą romanų. Šiuo metu leidžia laiką skaitydama ir rašydama knygas.

Iš ispanų kalbos vertė Eglė Naujokaitytė


  • Autorius: Ana Punset
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090136546

2020-08-07

Nuostabi knyga norisi darkart ir darkart tik ir vėl iš naujo norisi pradėt

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonųjų batelių klubas 3. Dėl svajonės gali viską"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Raudonųjų batelių klubas 3. Dėl svajonės gali viską, kurį parašė Ana Punset. Siūlome ne tik išsamų Raudonųjų batelių klubas 3. Dėl svajonės gali viską aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ana Punset. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Raudonųjų batelių klubas 3. Dėl svajonės gali viską. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Raudonųjų batelių klubas 3. Dėl svajonės gali viską dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raudonųjų batelių klubas 3. Dėl svajonės gali viską" perkama kartu