Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikro draugo dienoraštis. Raulio Džefersono knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-06-11 Slapivardis PLS

Labai patiko


2022-10-31 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikro draugo dienoraštis. Raulio Džefersono knyga" aprašymas

Prisimenate nevykėlį Gregą Heflį iš Jeffo Kinney „Nevykėlio dienoraščio“? Atėjo metas išsamiau susipažinti su geriausiu jo draugu Rauliu Džefersonu! Raulis nusprendė pats papasakoti jo draugystės su Gregu istoriją. „Raulio Džefersono knyga“ – tai Raulio ir Grego draugystės istorija Raulio akimis.

Gregas Heflis prirašė jau trylika dienoraščių, kuriuose uoliai žymėjo viską, kas vyksta mokykloje. Žinoma, jis ir toliau pasakos savo istorijas, tačiau užteks klausytis vien tik jo! Atėjo metas sužibėti geriausiam Grego bičiuliui - Rauliui!

Tiesa, geriausias draugas sutinka būti Grego biografijos kūrėju, todėl ir jo dienoraščio herojus bus… Gregas. Na, bet viskas suprantama – vieną dieną Gregas bus žymus ir turtingas, o Raulis galės girtis parašęs superžvaigždės pirmąją biografiją. Ko daugiau ir norėti!

Tačiau Raulis – nekoks biografas, tad Grego biografija taps juokingu nesusipratimu. O „Raulio Džefersono knygos“ skaitytojams tik linksmiau! Neklausykite Grego skundų, kad Raulis viską nukopijavo – geriau pasimėgaukite jo pasakojama istorija.

Nesvarbu, ką veiktų Gregas, Raulis visas yra šalia. Jis visada ištikimas, net kai Gregas užrašęs savo vardą pasisavina Raulio matematikos testą. Ne veltui Raulio superherojus vadinasi „nuostabusis žmogus“ – jis net blogiukiams duoda į dūdą užsidėjęs pirštines, kad šie per daug nesisielotų. Pagrindinė Raulio „supergalia“ - paslaugumas ir mandagumas.

Knygos autorius Jeff Kinney sako, kad Raulio savybės – mandagumas, draugiškumas, ištikimybė – itin svarbios šiuolaikiniame pasaulyje, todėl rašytojui kilo mintis leisti pasisakyti ir šiam herojui: „Iš „Nevykėlio dienoraščių“ ekranizacijos ir atsiliepimų apie knygas supratau, kad auditorija visuomet palaiko Raulį ir nori, kad jis laimėtų. Kadangi Gregą kūriau pagal savo paties paveikslą, nervinausi – na kodėl visi taip palaiko tą bičą? Tada nusprendžiau tai išnaudoti – juk jis tikrai šaunus vaikas. Jo niekas nesugadins“, – sako rašytojas.

„Malonus puikios istorijos tęsinys.“
Kirkus Reviews.

„Raulio Džefersono knyga“ skirta visiems 8–12 metų skaitytojams.

Iš anglų kalbos vertė Rolanda Strumilienė


  • Autorius: Jeff Kinney
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830310

Kiti taip pat domėjosi


2020-06-11

Labai patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Tikro draugo dienoraštis. Raulio Džefersono knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tikro draugo dienoraštis. Raulio Džefersono knyga", kurį pristato Jeff Kinney. Siūlome ne tik išsamų "Tikro draugo dienoraštis. Raulio Džefersono knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jeff Kinney. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tikro draugo dienoraštis. Raulio Džefersono knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tikro draugo dienoraštis. Raulio Džefersono knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tikro draugo dienoraštis. Raulio Džefersono knyga" perkama kartu