TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Raumenų ir skeleto sistema. Pagrindai ir klinikinės būklės

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 32.821 SoldOut

Knygos "Raumenų ir skeleto sistema. Pagrindai ir klinikinės būklės" aprašymas

Knyga pirmiausia skirta medicinos studentams.
Kiekviename skyriuje svarbiausią raumenų ir skeleto sistemos ligą pristato klinikinis atvejis. Vėliau integruotu būdu pateikiamos atitinkamos pagrindinės mokslo, pvz.: anatomijos, biochemijos ir fiziologijos, žinios, kurių reikia ligai suprasti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raumenų ir skeleto sistema. Pagrindai ir klinikinės būklės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anatomijos knygos

Ph. Sambrook, L. Shrieber, T. Taylor, A. M. Ellis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Raumenų ir skeleto sistema. Pagrindai ir klinikinės būklės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Raumenų ir skeleto sistema. Pagrindai ir klinikinės būklės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Raumenų ir skeleto sistema. Pagrindai ir klinikinės būklės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Raumenų ir skeleto sistema. Pagrindai ir klinikinės būklės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ph. Sambrook, L. Shrieber, T. Taylor, A. M. Ellis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Raumenų ir skeleto sistema. Pagrindai ir klinikinės būklės" perkama kartu