0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,09 €*
Sutaupote: 1.10 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Reabilitacijos krypties mokslinių darbų rengimas" aprašymas

Ši mokomoji knyga "Reabilitacijos krypties mokslinių darbų rengimas" skirta reabilitacijos studijų krypties bakalauro ir magistro studijų programų studentams, taip pat reabilitacijos specialistams praktikams, norintiems rašyti mokslinius darbus, apibendrinti savo darbo patirtį. Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama papildomos ir alternatyviosios medicinos metodams, tačiau dalis medicininės visuomenės iki šiol skeptiškai vertina šiuos gydymo metodus, tad susiduriame su iššūkiu – moksliškai paaiškinti papildomos ir alternatyviosios medicinos metodų pagrįstumą, efektyvumą. Šiam uždaviniui spręsti gali būti naudingi ir kokybiniai tyrimai, todėl leidinyje juos plačiau pristatome. Mokomojoje knygoje yra praktiškų patarimų, kaip taikyti vieną ar kitą tyrimo metodą, kaip parengti baigiamąjį darbą, taip pat pateikiama bendriausių mokslinių tyrimų metodologijos žinių.Parašykite atsiliepimą apie "Reabilitacijos krypties mokslinių darbų rengimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Medicina

Jūratė Sučylaitė, Giedrė Kavaliauskienė, Rima Radžiuvienė, Kęstutis Jacikevičius, Eglė Radzevičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Reabilitacijos krypties mokslinių darbų rengimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Reabilitacijos krypties mokslinių darbų rengimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Reabilitacijos krypties mokslinių darbų rengimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Reabilitacijos krypties mokslinių darbų rengimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Sučylaitė, Giedrė Kavaliauskienė, Rima Radžiuvienė, Kęstutis Jacikevičius, Eglė Radzevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Reabilitacijos krypties mokslinių darbų rengimas" perkama kartu