0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Reabilitacinių ir organizmo funkcijų atstatymo sistemų projektavimas

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 6,92 €*
Sutaupote: 2.53 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Reabilitacinių ir organizmo funkcijų atstatymo sistemų projektavimas


2021-05-31 4.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Reabilitacinių ir organizmo funkcijų atstatymo sistemų projektavimas" aprašymas

Knygoje pateikiami pagrindiniai reikalavimai, keliami operacinių, reanimacijos ir intensyviosios terapijos bei kitoms medicinos patalpoms, reabilitaciniams centrams projektuoti, apšviestumui, ventiliacijai, įrangai išdėstyti.

Leidinys skirtas biomechanikos specialybės pagrindinių ir magistrantūros studijų studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Reabilitacinių ir organizmo funkcijų atstatymo sistemų projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Reabilitacijos knygos

M. Mariūnas, A. Šešok parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Reabilitacinių ir organizmo funkcijų atstatymo sistemų projektavimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Reabilitacinių ir organizmo funkcijų atstatymo sistemų projektavimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Reabilitacinių ir organizmo funkcijų atstatymo sistemų projektavimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Reabilitacinių ir organizmo funkcijų atstatymo sistemų projektavimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, M. Mariūnas, A. Šešok tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Reabilitacinių ir organizmo funkcijų atstatymo sistemų projektavimas" perkama kartu