-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Redaktoriaus testamentas. Dviejų epochų užkulisiai

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 19,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-31 Tatjana

Patiko, įdomi knyga


2022-07-31 19.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Redaktoriaus testamentas. Dviejų epochų užkulisiai" aprašymas

„Redaktoriaus testamente“ esu baltasis ir juodasis metraštininkas viename asmenyje – tas, kuris gal per ilgai užsisėdėjo vyriausiojo redaktoriaus kėdėje, uostydamas parako dviejose epochose...
Stengiausi pirmiausia būti atviras ir sąžiningas sau, nors kartais išsprūsdavo ir piktesnis žodis, prasiverždavo užgautos ambicijos. Kai kasdien susiduri su nepadailinta tikrove, pats tampi jos atspindžiu. Nesu joks pranašas ar aiškiaregys, todėl nepretenduoju į neginčijamą tiesą – to mane pirmiausia išmokė žurnalistika.
Tikrai atsiras ne vienas, kuris mano aprašytus įvykius ir pažertus pamąstymus įvertins kitaip. Dėl to džiaugsiuosi, nes pasaulis juda į priekį tik tada, kai kibirkščiuoja skirtingi požiūriai.“

Gedvydas Vainauskas

Gedvydas Vainauskas - vyriausiasis redaktorius, žurnalistas, leidėjas, visuomenės veikėjas.
1979 m. Vilniaus universitete įgijo žurnalisto specialybę, dar studijuodamas pradėjo dirbti laikraštyje „Tiesa“, buvo žurnalo „Mokslas ir gyvenimas“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas. 1987 m. paskirtas „Komjaunimo tiesos“ vyriausiuoju redaktoriumi. 1990 m. drauge su bendraminčiais įkūrė laikraštį „Lietuvos rytas“ ir iki šiol vadovauja šiai žiniasklaidos grupei, kurią sudaro laikraštis „Lietuvos rytas“, portalas lrytas.lt ir spaustuvė. G. Vainauskas taip pat įsteigė „Lietuvos ryto“ televiziją, du dešimtmečius buvo sostinės krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ prezidentas.
2000 m. apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro kryžiumi.
Yra parašęs ir išleidęs publicistikos knygas „Lenktynės tęsiasi“ (1984), „Septyni susitikimai“ (1986), „Dvikova“ (1990).

„Redaktoriaus testamentas“ – pirmoji autoriaus knyga, Lietuvai tapus nepriklausomai.


  • Autorius: Gedvydas Vainauskas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099622415

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-31

Patiko, įdomi knyga

2021-05-25

Na kaip pasakyt. Sunkokai skaitėsi. Negaliu sakyti, kad neįdomu. Bet visgi tekstas ne grožinės literatūros. Ir kartais, kad jau tikrai "įsivažiuoti" reikia save truputį versti imti šią knygą į rankas. Bet kai paimi, tai viskas super, porai valandų lengva įnykti.

Parašykite atsiliepimą apie "Redaktoriaus testamentas. Dviejų epochų užkulisiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Redaktoriaus testamentas. Dviejų epochų užkulisiai", Gedvydas Vainauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gedvydas Vainauskas su knyga "Redaktoriaus testamentas. Dviejų epochų užkulisiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Redaktoriaus testamentas. Dviejų epochų užkulisiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gedvydas Vainauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Redaktoriaus testamentas. Dviejų epochų užkulisiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Redaktoriaus testamentas. Dviejų epochų užkulisiai" perkama kartu