0

Regis, geruoju nesibaigs (Karamelė) (2 už 1 kainą)

Informacija

Regis, geruoju nesibaigs (Karamelė) (2 už 1 kainą)

  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090300749

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Regis, geruoju nesibaigs (Karamelė) (2 už 1 kainą)" aprašymas
Laimei, ji turi jo telefono numerį!

Patyrusios antikvarinių daiktų pardavėjos Rovenos Dun gyvenimas tarsi rožėmis klotas... kol nedidelis nesusipratimas viską apverčia aukštyn kojomis. Rovena deportuojama į Pietų Afriką! Stovėdama oro uoste ji atsimena tik du telefono numerius – tėvų (tai tikrai ne išeitis!) ir brolio geriausio draugo. Kad ir kaip nesinori, nėra kito pasirinkimo. Teks skambinti Sebui Holiui ir paprašyti pagalbos.
Sebas dar seksualesnis, nei ji prisimena. Tai siutina. Šiam vyrui visada pavykdavo ją suerzinti, bet dabar ir ji šio to išmoko. O gal pats metas permiegoti su priešu? Aišku, Rovena supranta: miegu čia net nekvepia...

Iš anglų kalbos vertė Filomena Vaitkutė

Parašykite atsiliepimą apie "Regis, geruoju nesibaigs (Karamelė) (2 už 1 kainą)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Regis, geruoju nesibaigs (Karamelė) (2 už 1 kainą), kurią skaitytojams dovanoja Joss Wood. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Joss Wood su knyga Regis, geruoju nesibaigs (Karamelė) (2 už 1 kainą) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Regis, geruoju nesibaigs (Karamelė) (2 už 1 kainą) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joss Wood. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Regis, geruoju nesibaigs (Karamelė) (2 už 1 kainą) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Regis, geruoju nesibaigs (Karamelė) (2 už 1 kainą)" perkama kartu