⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Regis, man ne viskas gerai

4.8
(16 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,19 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-21 Erika

Kaip žmogus, kuris kovoja su psichikos sveikatos problemomis, aš tikrai bendravau su Martha. Man patiko kaip buvo parašyta istorija, ir tai tikriausiai yra mano mėgstamiausia 2022 m. ir visų laikų mėgstamiausia knyga.


2023-09-30 8.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Regis, man ne viskas gerai" aprašymas

„Taip, tai meilės romanas, bet labai žemiškas ir tikras. Modernus pasakojimas apie meilę ir gyvenimo džiaugsmą trikdančią ligą, komiškas ir graudžias situacijas. Autorė itin talentingai kuria ryškius personažų portretus, laisvai ir nevengdama aštraus sąmojo vaizduoja įvairialypius viduriniosios klasės šeimos tarpusavio santykius, subtilius jų niuansus, konfliktus ir atspalvius. Šmaikščiai ir sumaniai papasakota skaudi istorija.“
Books Publishing

Marta jaučia, kad jai ne viskas gerai, bet niekaip nesupranta kodėl. Kadaise ji planavo parašyti romaną, bet dienas leidžia neišlįsdama iš po stalo. Jos vyrui Patrikui atrodo, kad nerimauti nėra ko. Tačiau, nepaisant nebesuskaičiuojamų susitikimų su gydytojais, išbandytų vaistų ir terapijos būdų, Marta žino – jai ne viskas gerai. Septyniolikos jos galvoje sprogo bomba ir kažkas pasikeitė. Prieš ištekėdama Marta Patrikui prisipažino nenorinti vaikų. Patrikas sutinka, nes jam rūpi viena – kad Marta būtų laiminga. Tačiau ji nyksta, o talentą manipuliuoti žodžiais prisimena tik tuomet, kai aštriai atsikerta į artimųjų bandymus padėti.Martai ne viskas gerai, o Patrikas nebeturi jėgų. Ji laukiama tik vaikystės namuose, kuriuose gyvenimais žongliruoja mažai kūrusi (ir daug gėrusi) skulptorė motina, garsus (niekada nepublikuotas) poetas tėvas ir žiojintis plyšys ten, kur Marta įpratusi jausti seserį. Marta žino, kad jai ne viskas gerai ir, dievaži, nenutuokia nei kas, nei kodėl, tačiau tai nereiškia, kad jos istorija jau pasibaigė.

„Energija trykštantis debiutas, jautriai ir įžvalgiai vaizduojantis pastangas pasitaisyti, net jei tai reiškia, kad teks „pradėti nuo nulio“.“
The Guardian

„Regis, man ne viskas gerai“ pasižymi aštriu humoru ir ypatingu nuoširdumu... Savo istoriją Marta pasakoja tiesmukai, šmaikščiai ir skaudžiai atvirai.“
Booklist

„Knyga tiesiog puiki. Žvėriškai atviras, itin sąmojingas, bendražmogiškas pasakojimas.“
Alison Bell


  • Autorius: Meg Mason
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090307526

Kiti taip pat domėjosi


2022-12-21

Kaip žmogus, kuris kovoja su psichikos sveikatos problemomis, aš tikrai bendravau su Martha. Man patiko kaip buvo parašyta istorija, ir tai tikriausiai yra mano mėgstamiausia 2022 m. ir visų laikų mėgstamiausia knyga.

2022-12-08

Patiko ši knyga. Gražiai sutvarkyta veikėjo psichinės ligos patirtis ir kažkaip nepaprastai juokinga!

2022-12-05

nuo pat pirmo puslapio parašyta labai aštriai ir šmaikščiai, be to, viskas buvo labai gera.

2022-12-02

Aš baigiau verkti. Ne todėl, kad tai liūdna, o todėl, kad tai labai jaudinanti knyga. Tai iš tikrųjų traktuoja psichinę sveikatą. Manau, kad tai geriausia knyga, kurią esu skaičiusi visus metus.

2022-11-29

Pabaiga atpirko. Sąžiningai, buvo daug daugiau liūdesio nei palaimos. Knyga išsekino emociškai.

2022-11-24

Norėčiau, kad kas nors būtų man pasakęs, kad tai ne knyga skirta skaityti paplūdimyje atostogų metu...

2022-11-23

Man patiko labiau, nei maniau. Netikėtai juokinga, šmaikšti ir viltinga pabaiga.

2022-11-22

Liūdesys ir palaima iš esmės yra gražiai pavaizduota istorija apie sekinantį psichinės ligos poveikį. Tai buvo širdį draskantis, giliai emocingas ir nuostabus viskas viename.

2022-11-17

Tai panašu į kitus liūdnus merginų skaitinius, tokius kaip Eleanor Oliphant ir Normal People, bet geriau. Tai brandu, aštru ir velniškai juokinga.

2022-11-16

Intriguojanti, širdį verianti, išskirtinė istorija

2022-11-09

Prireikė šiek tiek laiko, kol įsijaučiau į knygą. Tačiau man patiko, ypač tikroviška pabaiga

2022-11-08

Jaučiuosi labai pavargusi perskaičiusi šią labai slegiančią knygą...

2022-10-27

Tai mano knyga – rafinuota ir šmaikšti, su įdomiais, sudėtingais, dažnai nepatikimais, bet galiausiai suprantamais personažais ir ilgu, lėtu siužetu.

2022-10-26

Man patiko knyga – perskaičiau ją per kelias dienas. Istorija atrodo kaip labai tikras psichikos ligų ir nuolat kintančios santykių dinamikos suaugusiesiems atvaizdas.

2022-10-25


Puikios įžvalgos apie vaiko, vėliau moterų, sergančios (neįvardyta) psichikos liga, galvą, jos emocinius pakilimus ir nuosmukius bei sudėtingus šios ligos santykius.

2022-01-21

Tobula knyga ! Daug emociju, isgyvenimu.

Parašykite atsiliepimą apie "Regis, man ne viskas gerai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Regis, man ne viskas gerai", Meg Mason. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Meg Mason su knyga "Regis, man ne viskas gerai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Regis, man ne viskas gerai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Meg Mason. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Regis, man ne viskas gerai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Regis, man ne viskas gerai" perkama kartu