0

Reiki: išsamus senovinio gydymo vadovas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Reiki: išsamus senovinio gydymo vadovas

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • ISBN ar kodas: 9786094240188

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Reiki: išsamus senovinio gydymo vadovas" aprašymas
Reiki - japonų kalbos žodis, reiškiantis visuotinės gyvybinės jėgos energiją. Šis senovinis gydymo metodas mūsų kūne padės atkurti energinę pusiausvyrą, susigrąžinti gyvybingumą ir suteiks stiprų vidinės ramybės...

Parašykite atsiliepimą apie "Reiki: išsamus senovinio gydymo vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Reiki: išsamus senovinio gydymo vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Parkes Chris, Parkes Penny. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Parkes Chris, Parkes Penny su knyga Reiki: išsamus senovinio gydymo vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Reiki: išsamus senovinio gydymo vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Parkes Chris, Parkes Penny. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Reiki: išsamus senovinio gydymo vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Reiki: išsamus senovinio gydymo vadovas" perkama kartu