0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Reiki. Senovinis gydymo menas (serijos "Padėk sau pats" 1 knyga)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Reiki. Senovinis gydymo menas (serijos "Padėk sau pats" 1 knyga)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 8.25 SoldOut
Knygos "Reiki. Senovinis gydymo menas (serijos "Padėk sau pats" 1 knyga)" aprašymas

Reiki praktikoje kreipiamas dėmesys ne tik į fizinį kūną, bet ir į jo energetinę būseną. Tai leidžia atpažinti ne tik esamus susirgimus, bet ir būsimus, kurie šiuo metu dar nepasireiškė fiziniame lygmenyje. Reiki diagnostika atliekama 4 lygmenimis: fiziniame (ląstelės, vidaus organai ir funkcijos), eteriniame (diskomforto pojūtis – dažnai liga dar nepasireiškė fiziniame kūne ir jos negalima gydyti cheminiais vaistais), astraliniame (emocijos) ir mentaliniame (mintys). Suradus pirminę priežastį galima efektyviai išgydyti ligą.

Šioje knygoje rasite:
- Reiki praktikas su čakromis;
- Detalią energetinės Reiki diagnostikos metodiką;
- Informaciją, kokios žmogaus mintys ir emocijos veikia atskirus jo vidaus organus;
- Gydančias meditacijas;
- Auros valymo praktika;
- Darbo su baimėmis metodika.Parašykite atsiliepimą apie "Reiki. Senovinis gydymo menas (serijos "Padėk sau pats" 1 knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Reiki. Senovinis gydymo menas (serijos "Padėk sau pats" 1 knyga), kurią skaitytojams dovanoja Harprit Singh Hira. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Harprit Singh Hira su knyga Reiki. Senovinis gydymo menas (serijos "Padėk sau pats" 1 knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Reiki. Senovinis gydymo menas (serijos "Padėk sau pats" 1 knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Harprit Singh Hira. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Reiki. Senovinis gydymo menas (serijos "Padėk sau pats" 1 knyga) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Reiki. Senovinis gydymo menas (serijos "Padėk sau pats" 1 knyga)" perkama kartu