0

Reiki Tao Te Ki (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Reiki Tao Te Ki (su CD)

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786098050219

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Idris Lahoras yra žinomas energinių, psichofizinių ir sisteminių technikų specialistas. Jis pirmasis supažindino Vakarų pasaulį su senovine kinų praktika Reiki Tao Te Ki ir susilaukė gero publikos įvertinimo už dvasinių šio metodo aspektų atskleidimą.

Idris Lahoras yra Laisvojo Samadevos universiteto (Elzasas, Prancūzija) bei Prancūzijos Šeimos ir sisteminių konsteliacijų instituto steigėjas. Jis yra knygos Dervišų joga sveikatai ir ilgaamžiškumui bendraautoris.

Idris Lahoras gyvena ir dirba Prancūzijoje.Šis gausiai iliustruotas vadovas "Reiki Tao Te Ki (su CD)" aprašo tris Reiki pakopas, kaip mokė pirmieji Kinijos čen jen meistrai. Knyga pasakoja apie Reiki metodo istoriją ir apie tris Reiki „kolonas", taip pat joje rasite skyrių apie Reiki dvasinį kelią, etinius Reiki principus, bus kalbama apie šio metodo ryšįsu psichogenealogija ir protėvių skleidžiama gydomąja energija. Pamatysite, kaip Reiki Tao Te Ki gali transformuoti net pačias negatyviausias energijas į gydomąją ir kuriamąją jėgą.

Reiki, japonų savigydos metodas, dabar pripažintas visame pasaulyje ir taikomas daugelyje ligoninių.

Prie knygos pridėtas I-os pakopos seminaro vaizdo diskas.


Iš anglų kalbos vertė Audronė Šepetauskaitė


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu