0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Reklama ir kūrybiškumas

Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 11,29 €*
Sutaupote: 1.60 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 9.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Reklama ir kūrybiškumas" aprašymas

Reklama vartotojui ne tik suteikia informacijos apie prekę, bet veikia ir emociškai, siūlo naujas vertybes ir formuoja įmonei palankią pasaulėžiūrą. Ar paveiki reklama turi būti kūrybiška?

Knygoje "Reklama ir kūrybiškumas" teoriškai ir praktiškai nagrinėjamas kūrybos ir reklamos ryšys, veikiantis šiuolaikinę visuomenę. Leidinyje pateikta naudingų žinių dirbantiems reklamos kūrimo srityje, taip pat kurių veikla susijusi su rinkodara ar vadyba.Parašykite atsiliepimą apie "Reklama ir kūrybiškumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

Laimona Šliburytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Reklama ir kūrybiškumas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Reklama ir kūrybiškumas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Reklama ir kūrybiškumas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Reklama ir kūrybiškumas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laimona Šliburytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Reklama ir kūrybiškumas" perkama kartu