0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Reklamos teisinis reglamentavimas: teorija ir praktika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.5 SoldOut

Knygos "Reklamos teisinis reglamentavimas: teorija ir praktika" aprašymas

Laimonas Markauskas, kaip praktikuojantis advokatas, konsultuoja klientus įvairiais reklamos teisinio reglamentavimo klausimais. Jis taip pat skaito paskaitas rinkodaros teisinių aspektų tema ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūroje, dėsto MRU, kur, be kita ko, gilina žinias reklamos teisnio reglamentavimo srityje.


Parašykite atsiliepimą apie "Reklamos teisinis reglamentavimas: teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Reklamos teisinis reglamentavimas: teorija ir praktika", kurią skaitytojams dovanoja Laimonas Markauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laimonas Markauskas su knyga "Reklamos teisinis reglamentavimas: teorija ir praktika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Reklamos teisinis reglamentavimas: teorija ir praktika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laimonas Markauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Reklamos teisinis reglamentavimas: teorija ir praktika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Reklamos teisinis reglamentavimas: teorija ir praktika" perkama kartu